Wpis z mikrobloga

Jeśli dziewczyna mówi Ci że jesteś brzydki.. to weź ją wyśmiej. To proste, że faceci są od kobiet ładniejsi.
Nie? A co jeśli powiem Ci że facet nie używa makeup'u, tuszu itd. Po prostu wychodzi "na sucho".
Ile znasz kobiet które tak wychodzą? jedna max dwie? Na 15? Nie macie prawa mówić że jesteśmy brzydcy. Pokażcie mordę najpierw ale bez maski - bez której nawet nie otworzycie drzwi typowi od pizzy. Pozdro serdeczne :D

#przegryw #heheszki #gownowpis #truestory
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MLECZ_PRZEOKRUTNY: Bo przyjęło się, że kobiety się malują i później następuje kontrast i mają porównanie z a bez, ale gdyby makijaż nie istniał to nie byłoby z tym problemu. Tak samo gdyby nagle wszyscy mężczyźni na świecie zaczęli się malować to widząc swoją lepszą wersję wolelibyście ją :-)
  • Odpowiedz
@olikkkaa: Masz rację w 100%. Każdy woli lepszą wersję siebie. Jednak gdy jest to w stylu takim, że jak kobieta wymalowana wali facetowi który nawet tuszu nie użył że jest brzydki.. to nie wiem czy sama to widzisz, ale ja tu widzę problem XD
  • Odpowiedz
@MLECZ_PRZEOKRUTNY no już bez przesady, laski bez makijażu też są często ładne.

Mało która laska, a na pewno nie taka, która ma choć trochę mózgu będzie siedzieć kilka godzin nad zrobieniem jakoś mega zaawansowanego makijazu, który zmieni jej rysy twarzy, czy kształt nosa, oczu.

Kocham makijaż, nie miałam jeszcze 2 lata temu trądziku to wyglądałam niemal identycznie z makijażem, jak i bez.
  • Odpowiedz
@Wodka_z_batatow: Faceci w większości na wymalowane zwracają uwagę, w większości.. Bo jak wiesz, no wyboru to my nie mamy bo jakieś 98% to chodzące obrazy LEONARDO DICAPRIO XD

@slepauliczka: Mówię tutaj o sytuacji w której kobieta z 5kg podkładu na twarzy mówi facetowi że jest brzydki. Rozumiesz? To jest tak, jakbyś założyła przeciwsłoneczne okulary mając zeza i mówiła zezowatemu że mu oko #!$%@?. Naturalne najlepsze, pozdro :p
  • Odpowiedz
@MLECZ_PRZEOKRUTNY: generalnie mam wrażenie, że laski mają dwie osobowości przed założeniem makijażu i po. Po założeniu tapety nagle każdy jej niegodzien to kundel, który powinien przepraszać, że miał czelność na nią spojrzeć, a przed założeniem makeupu...nawet nie wychodzą z pokoju
  • Odpowiedz