Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 134
Stała się dzisiaj rzecz straszna. Niestety to jest motorsport i takie rzeczy się zdarzają. Na szczęście żyjemy w takich czasach, że o śmierć na torze jest dość trudno, ale jednak czasem się to zdarza.
Ale teraz kompletnie nie rozumiem jakim cudem, prawie każdy jest wielkim fanem Correy I Huberta. Tak szczerze, to niby jaka część z was w ogóle znała stawkę F2? Czy w ogóle słyszeliście o tych zawodnikach? Może coś o nich wie z 15%. Nie chcę tutaj mieć na celu przekazać, że nic się nie stało. Stało się. Ale nie róbcie z siebie nagle wielkich kibiców dopiero po tragedii. Łączy nas motorsport. Tego się trzymajmy. Jeżeli kogoś uraziłem tym wpisem to przepraszam.
#f1 #f2
k.....5 - Stała się dzisiaj rzecz straszna. Niestety to jest motorsport i takie rzecz...

źródło: comment_eNpOa8sl6c5FHOGUyAMWaBFqQgyvqsAR.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@komornik345: ja mam całkiem inne podejście do f2. Wiele mirkow np na Węgrzech widziało f2 i chociaż trochę poznał kierowców. Mnóstwo osób oglądało wyścigi f2 np w Monako. Wydaje mi się, że z 80% mirkow z tagu go kojarzyło, chyba że was przeceniam mirki ()
  • Odpowiedz