Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 134
Stała się dzisiaj rzecz straszna. Niestety to jest motorsport i takie rzeczy się zdarzają. Na szczęście żyjemy w takich czasach, że o śmierć na torze jest dość trudno, ale jednak czasem się to zdarza.
Ale teraz kompletnie nie rozumiem jakim cudem, prawie każdy jest wielkim fanem Correy I Huberta. Tak szczerze, to niby jaka część z was w ogóle znała stawkę F2? Czy w ogóle słyszeliście o tych zawodnikach? Może coś o nich wie z 15%. Nie chcę tutaj mieć na celu przekazać, że nic się nie stało. Stało się. Ale nie róbcie z siebie nagle wielkich kibiców dopiero po tragedii. Łączy nas motorsport. Tego się trzymajmy. Jeżeli kogoś uraziłem tym wpisem to przepraszam.
#f1 #f2
Pobierz k.....5 - Stała się dzisiaj rzecz straszna. Niestety to jest motorsport i takie rzecz...
źródło: comment_eNpOa8sl6c5FHOGUyAMWaBFqQgyvqsAR.jpg
  • 25
@komornik345: no ja o nim nigdy nie czytałem, nigdy nie obserwowałem a mam uczucie jakby umarł znajomy. Dla mnie jako fana sportów motorowych to cias. Czytam interesuje się, żyje tym. Nie umiem teraz się na szybko odszukać.
Nie miej pretensji.
Denerwuje mnie bardziej rzesza teiterowych influencerow ucdostepniajaych plotki, fake info czy ostre komentarze o FIA dla #!$%@? clicków.
@komornik345: Sam jeszcze od siebie dodam, że zanim sie zaczał wyścig chciałem zapraszać mireczków do obejrzenia, bo tak dawno nie było wyścigu, a że to SPA to na pewno nie bedzie nudno i może jakieś fajne wypadki zobaczymy. Ciesze sie jak cholera, że tego ostatecznie nie napisałem.
@komornik345 ale po co teraz spina? Cały świat Motosportu to taka jedna rodzina. Nawet jak kibiców po jego śmierci przybywa, to co z tego ? Wystarczy sobie wyobrazić że jutro kolejne ekipy F1 lub F2 mają wyścig. I to może się zdarzyć zawsze. Heheszki z Kubicy że renka, że taczka, ale Ci goście ryzykuja swoim życiem w każdym zakręcie A o tym zapominamy. Ten wypadek I ten żal ludzi z powodu śmierci
@komornik345: "Jeżeli kogoś uraziłem tym wpisem to przepraszam."
Jak mnie #!$%@? ta emocjonalna furtka bezpieczeństwa.

Nikt się tutaj na fana nie kreuje ale dla większości z nas widok bolidów jadących 200+ na godzinę to standard a jednocześnie rzecz wspaniała i budząca wiele radości.

Nie trzeba znać tych zawodników żeby być poruszonym tym co się wydarzyło, jesteśmy poruszeni bo zdarzyło się to w środowisku które kochamy. Często jak widzimy spektakularną kraksę to
@komornik345:
Ja osobiście oglądam F2 w pełni od 2015 roku, wtedy to było jeszcze GP2.
Wtedy do GP3 trafił Artur Janosz i od tego zaczęło się moje poważne zainteresowanie juniorskimi seriami.
Ja sam nie byłem 'fanem' Huberta czy Correi, ale śledzę wyścigi F2/F3, czy newsy na formulascout.com , gdzie są informacje na temat juniorskich serii.
Po ludzku widząc tak dramatyczny wypadek jakiegokolwiek kierowcy, skutkujący śmiercią, nie można być obojętnym.