Wpis z mikrobloga

@ruok: Tak taki ładny pajacyk ze sznureczkami co tylko ustrój w państwie rozwala. To ja wole kandydata brzydszego, a rigiczowego. To prezydent Polski, nie jakaś zasrana kandydatka na miss piękności.
  • Odpowiedz
@grubson234567:

To za Komora musiałeś płakać co noc w poduszkę xD Bez rigczu, bez reprezentacyjności..

Moim zdaniem Duda ma rigcz, poza tym prywatnie też jest świetnym człowiekiem i patriotą ;)

O ile partię rządzącą bym w wielu miejscach zmieniła, Duda jest moim zdaniem odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu. I, na szczęście, sądzi tak wielu Polaków. Mając konkurencję typu Tusk czy Biedroń, facet raczej na pewno ponownie wygra wybory.
  • Odpowiedz
@ruok: Duda nie poznał by rigicz gdyby ten kopnął go w jego pulchny zad. „Patryjota” heh ależ ty naiwny. To zero, średni posłuszny komitetowi centralnemu PiS szaraczek któremu pozwolono zaistnieć. Coś jak Bierut 2.0 w zasadzie nawet zachowuje się tak samo niszcząc wolność i niezawisłość w Polsce.
  • Odpowiedz
@grubson234567: xd z niszczeniem wolności i niezawisłości się w ogóle nie zgodzę, chociaż fakt, oczyszczenie środowiska sędziowskiego z potomków komunistycznych zbrodniarzy potrwa jeszcze wiele, wiele lat i w tej kwestii, niestety, nic się nie dzieje.. nie mówiąc o naprawie wymiaru sprawiedliwości
  • Odpowiedz
@ruok: Spoko miej ją sobie. Ja się nie daje nabrać na ta sztuczna maskę pajacyka. Z zasady jak ktoś wymienia superlatywy dudy „patriota który ładnie wyglada i ma ładną żonę” to właśnie te „superlatywy” idealnie podsumowują jego pusta prezydenturę ;))
  • Odpowiedz
@grubson234567:
No tak, bo do tego ogranicza się reprezentacyjność ;-) Dla mnie to szersze pojęcie w odniesieniu do prezydenta.
Cóż, może mam podstawy uważać, że to nie jest maska i że to Ty "nabierasz" się na różne przekazy medialne.

W każdym razie nie dogadamy się raczej w tej kwestii, ale zarówno ja jak i Ty żyjemy, szczęśliwie, w demokratycznym kraju, więc możemy swoje nastroje przelać na karty wyborcze.
  • Odpowiedz
@3odowiec: Nie, nie będzie rękoma zatrzymywać burzy, ale ostatnio zaliczył ostrą skuchę po huraganie w Portoryko, gdzie zarzucał miejscowej władzy, że zawyżają straty, żeby wydoić od władz federalnych więcej kasy. Próbuje więc "ugłaskać" opinię publiczną, bo za rok mają wybory. Poza tym, jak to wyglądałoby z perspektywy mieszkańców USA?
  • Odpowiedz
@noitakto: @dasters: @mzuczek: oh wy peowcy, nie ogarniacie że Floryda to dla Kandydujących osób na Prezydenta Stanów to najważniejszy Stan w całym USA. Koleś ma do zyskania 2 kadencje a jakby olał to zjedli by go w 2 dni a przy wyborach by przegrał.

U nas to samo, wizyta Trumpa to miał być gwóźdź do trumny PO nie wypaliło zdarza się, za to zrobili nowy fejm i robią most
  • Odpowiedz
@grubson234567: pamiętam jak w czasie wyborów niektórzy mówili, że Duda to dobry prezydent, bo mówi po angielsku. A niektóre wykopki deklarują, że zagłosują na niego, bo jest źródłem śmiesznych fotek. Takie jest podejście ludzi do tego stanowiska...
  • Odpowiedz
@p0lybius: przytaczasz stacje telewizyjne/gazety które sa nieprzychylne Trumpowi. Te same media sa rowniez przeciwne nowemu rzadowi Wielkiej Brytanii. Nie rozumiem czemu ma nie przyjezdzac do tych krajow, skoro rzady sa proamerykanskie?
  • Odpowiedz
@adibor: prezydent ma tyle do powiedzenia co zyd za okupacji. W Polsce system parlamentarny jest podobny do systemu Niemieckiego. Znasz prezydenta Niemiec? Co zrobil dla swojego kraju? Podobnie jest w calej Europie za wyjatkiem Francji, Rosji, Ukrainy i Bialorusi.
  • Odpowiedz
@Loyalis: a czytałeś artykuły te artykuły i odpowiedzi wyzej? Podpowiedź - bo Trump zachęca do radykalizowania poczynań Pisu, a jednocześnie PiS może wybory przegrać. Jakiekolwiek jednoznaczne stawianie się po jednej ze stron, to ryzyko wmieszania się do sporu politycznego i jego dalsze napędzane.

Byli ambasadorowie Polski w USA napisali ostatnio list do Trumpa w którym tłumaczą, że jego działania jedynie zachęcają polski rząd do łamania prawa. Po pierwsze, wbrew pozorom w
  • Odpowiedz