Wpis z mikrobloga

Czy do końca życia będę już sam?

Wyprowadziłem się z domu rodzinnego mając 26 lat, teraz mam 27, staram się wychodzić z domu, chodzę na wydarzenia, ściankę wspinaczkową, jeżdżę w góry i na rowerze. Byłem na wolontariatach i na kursie tańca. Mam samochód i zarabiam powyżej średniej krajowej

Nigdzie nie mogę poznać kobiety. Dałbym sobie 7/10, myję się, nie jestem brudny, 175 cm wzrostu.

Pracuję z samymi facetami, kontaktu z kobietami nie mam żadnego.

Nie chodzę do klubów, bo nie mam znajomych, którzy tam chodzą. Nie wiem już, gdzie mam poznawać te kobiety.

Serio, poważnie myślę o samobójstwie! Nawet za rękę nigdy kobiety nie trzymałem. Czuję się jak #!$%@? ludzki śmieć.

Pewnie od przyszłego miesiąca zacznę chodzić do psychiatry, ale co mi to da? Nie cofnę czasu już.

#rozowepaski #niebieskiepaski #przegryw #depresja #pomocy
  • 48
@cat_burger: też kiedyś pracowałem z babami, widziałem co o mnie pisały na komunikatorze, że dziwak, bo sam, bo coś tam. A jednak zapraszały mnie na jakieś wyjścia, gdy jeszcze trwała znajomość. Aha i wszystkie były tuż po studiach, wszystkie zaręczone. Nawet jakbym chciał, to i tak nie było po co startować.

W kontaktach codziennych z ludźmi nie widać po mnie tej depresji, jestem zawsze uśmiechnięty i wesoły.Dopiero o tej porze, gdy
@choochoomotherfucker: ale wiesz, że potrzeba bliskości to jedna z podstawowych potrzeb człowieka? Wiesz jak to jest nigdy nie trzymać nikogo za rękę i nie mieć bliskiej osoby?

Zabijanie czasu zainteresowaniami jest fajne, ale na koniec i tak wracam do pustego pokoju gdzie nikt na mnie nie czeka.

Wiesz jak to jest włączyć media społecznościowe i oglądać rówieśników ze studiów lub liceum na zdjęciach z wesel lub z dziećmi?

Jestem zacofany względem
@Kresowiak: piszesz, że jeździsz na rowerze, może jakieś rajdy rowerowe gdzie później jest jakiś piknik/ognisko? Na fejsie jest sporo takich wydarzeń. Spróbuj też poznać kogoś przez internet, nawet i na tinderze. Nie zniechęcaj się od razu i pamiętaj, że wszędzie można trafić na kogoś normalnego.