Wpis z mikrobloga

Przegryw pic related ma 9/10 szanse aby w przyszłości zostać gwałcicielem a przynajmniej stalkerem. Wyobrażacie sobie że wchodzicie na wykop a tu zdjęcie waszej dziewczyny/żony/siostry/matki wrzucony przez jakiegoś spierdoxa i komentarze typu "Trzeba było zajść od tyłu i ruchać"?

Nazwijcie to moim bólem dupy, moim zdaniem nawet mirko ma swoje granice ¯\_(ツ)_/¯


#bekazpodludzi ##!$%@? #rozowepaski #niebieskiepaski
L3gion - Przegryw pic related ma 9/10 szanse aby w przyszłości zostać gwałcicielem a ...

źródło: comment_SSf7cYFwNzr8uD10NlQDfCowNhaUZXE7.jpg

Pobierz
  • 153
  • Odpowiedz
Robienie zdjęć w których osoba na zdjęciu znajduje się w głównym kadrze, bez jej zezwolenia jest nielegalne. Jeśli więc robicie zdjęcia kobietom i one stanowią główny temat, możecie zostać dojechani. Druga sprawa rozpowszechnianie takich zdjęć bez zezwolenia juz legalne nie jest. Trzecia sprawa- @moderacja o to jak kobiety są tu postrzegane i pokazywane w ogóle nie dba, wyzwiska, obrażanie, seksualizacja-wszystko w porządeczku, taka kultura.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@L3gion: w sumie to nie ma tragedii, o ile właśnie faktycznie jest to "dupeczka" z przypadku, czyli zdjęcie zrobione od dupy strony, gdzie nie widać za bardzo nic więcej. Robienie zdjęcia tak, żeby było twarz widać, to już jest wyższy lvl #!$%@?.
  • Odpowiedz
@pill_hard_to_swallow: Fetyszyzm – rodzaj parafilii seksualnej polegający na uzyskiwaniu satysfakcji seksualnej głównie lub wyłącznie w wyniku kontaktu z obiektem pobudzającym – fetyszem. Parafilia (gr. para παρά = obok, ponadto, oprócz i -philia φιλία = miłość), zaburzenie preferencji seksualnych (dawniej: „dewiacja seksualna”, „zboczenie seksualne”, „perwersja seksualna”[1]) . Więcej w Wikipedii.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
@L3gion: Dziwi mnie ze białek jeszcze tego tagu nie zablokował ludzi z niego nie po banowal i nie zgłosił na policję. Ten tag to jedno z największych raczysk na wykopie
  • Odpowiedz
@gwiezdny_wodnik: o widzisz nikt na mnie nie pluje a i zawsze kogoś do rozmowy znajdę, nie mam z tym problemu. Nie przenoś #!$%@? sfrustrowanych nigdy nie ruchajacych spierdoxów do reszty płci męskiej.
  • Odpowiedz
ale wy musicie mieć smutne życie że was tak piecze dupa. ja jakbym zobaczył że ktoś robi po kryjomu zdjęcia dziewczynom to bym tylko śmiechnął pod nosem, na pewno lepsze takie coś niż wypowiadanie głośno seksistowskich komentarzy pod adresem kobiet.
  • Odpowiedz
@gwiezdny_wodnik: stary, ja nie potrzebuje niczyjej atencji, obędę się bez tego a kontakty utrzymuje z normalnymi, dorosłymi ludźmi ( ͡~ ͜ʖ ͡°) co do zamoczenia, jak widać dla niektórych to jest jak splunąć, a niektórym z braku tego wali na łeb, nie ma normy
  • Odpowiedz
Robienie zdjęć w których osoba na zdjęciu znajduje się w głównym kadrze, bez jej zezwolenia jest nielegalne.


@dioxyna: wpis pt. "nie znam sie a sie wypowiem ¯\_(ツ)_/¯"

Musiałabyś na drodze cywilnej dowieść, że zdjęcie jest twoje i godzi w twoją osobe. Życze powodzenia
  • Odpowiedz
@Zerp: jeśli jest się głównym tematem zdjęcia to bez zezwolenia robienie nie jest legalne (zależy czy da się rozpoznać osobę) ale już rozpowszechnianie na bank legalne nie jest :)
  • Odpowiedz
@fleetwood: je dupa piecze tylko daltego bo boją się, że tak samo ktos może im strzelić fotę, tak samo było z akcjami wyśmiewania polek które rodziły gobliny czy dziewczyny bez tabu. Gdy po necie latają zdjęcia przegrywów to pierwsze się z tego chichrają i mają to w dupie, że ktoś się z nich śmieje
  • Odpowiedz
@iEarth: No właśnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) ciekawa jestem skali tego zjawiska. Rozumiem, że jest zbliżona do dupeczekzprzypadku. Ja mam sporo zdjęć samozwańczych przegrywów, bo mi wysyłali na pw do oceny. Ale w życiu nie wpadłabym na to by je publikować. Zwłaszcza, że nie ma się z czego śmiać, oni wyglądają zupełnie zwyczajnie.
  • Odpowiedz