Wpis z mikrobloga

Przegryw pic related ma 9/10 szanse aby w przyszłości zostać gwałcicielem a przynajmniej stalkerem. Wyobrażacie sobie że wchodzicie na wykop a tu zdjęcie waszej dziewczyny/żony/siostry/matki wrzucony przez jakiegoś spierdoxa i komentarze typu "Trzeba było zajść od tyłu i ruchać"?

Nazwijcie to moim bólem dupy, moim zdaniem nawet mirko ma swoje granice ¯\_(ツ)_/¯


#bekazpodludzi ##!$%@? #rozowepaski #niebieskiepaski
L3gion - Przegryw pic related ma 9/10 szanse aby w przyszłości zostać gwałcicielem a ...

źródło: comment_SSf7cYFwNzr8uD10NlQDfCowNhaUZXE7.jpg

Pobierz
  • 153
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1013
@L3gion: kiedyś ich wyjaśniłem pod jednym zdj na tagu to przyszły wszyskie #!$%@? że pewnie sam do tego wale konia a się #!$%@? do nich xDDD ameby umysłowe w #!$%@?
  • Odpowiedz
@L3gion: to są typy tego samego pokroju, co ci którzy walą konia po krzakach podglądając dziewczyny na plaży, albo rozbierają się przed nastolatkami po parkach,chyba najbardziej #!$%@? tag na tym portalu, nawet futrzaki szanuję bardziej.
No, ale znaleźli sobie kółeczko własnej adoracji, gdzie sobie mogą racjonalizować, że to przecież normalne, męskie i w ogóle #!$%@? się od naszego hobby.
  • Odpowiedz
@L3gion: Wczoraj taki spierdox wpadł w pociągu Świnoujście-Szczecin. Dziadek, okularki, czapka z daszkiem i tablecikiem cyk dziewczynki. Wyprowadzili go sokiści i nie wiem co dalej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Wyobrażacie sobie że wchodzicie na wykop a tu zdjęcie waszej dziewczyny/żony/siostry/matki wrzucony przez jakiegoś spierdoxa i komentarze typu "Trzeba było zajść od tyłu i ruchać"?


@L3gion: Ja ciekaw jestem miny któregoś z tych "koneserów" w sytuacji, w której wchodzi na wykop i trafia na wpis, w którym stado stulejmanów dręczy gniewosza do zdjęć jego dziewczyny/żony/siostry/matki, rzucając komentarze o tym, że by ją przelecieli na wszelkie możliwe sposoby i fantazjując o gwałcie
  • Odpowiedz
@L3gion: @ANDRZ_J: Przed zablokowaniem tagu też odważyłem się coś napisać o ich spierd0leniu. Zleciało się kilku takich i zwyzywało mnie od "białorycerzy". Chorzy psychicznie, toksyczni ludzie ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@L3gion Typy robiące takie zdjęcia nie są w stanie odezwać się do dziewczyny, a co dopiero podnieść na nie rękę xD Zgaduje, że próbując coś zrobić takiej łasce obskoczyliby tegi #!$%@? od niej xD Także nie ma czym się przejmować mordeczko
  • Odpowiedz