Wpis z mikrobloga

Przegryw pic related ma 9/10 szanse aby w przyszłości zostać gwałcicielem a przynajmniej stalkerem. Wyobrażacie sobie że wchodzicie na wykop a tu zdjęcie waszej dziewczyny/żony/siostry/matki wrzucony przez jakiegoś spierdoxa i komentarze typu "Trzeba było zajść od tyłu i ruchać"?

Nazwijcie to moim bólem dupy, moim zdaniem nawet mirko ma swoje granice ¯\_(ツ)_/¯


#bekazpodludzi ##!$%@? #rozowepaski #niebieskiepaski
Pobierz L3gion - Przegryw pic related ma 9/10 szanse aby w przyszłości zostać gwałcicielem a ...
źródło: comment_SSf7cYFwNzr8uD10NlQDfCowNhaUZXE7.jpg
  • 153
@In_thrust_we_trust: wykroczenie powstaje w momencie jego popełnienia, to, że nikt nie zgłasza (bo o tym nie wie) nie znaczy, że naruszenie nie powstało. Drugie każde rozpowszechnianie wizerunku bez zgody jest zabronione i kontekst użycia bardzo się liczy, więc te teksty i umieszczanie dupska w szczególny sposób ma znaczenie. https://www.infor.pl/prawo/prawo-karne/ciekawostki/298801,Bezprawne-uzycie-wizerunku-kiedy-stanowi-naruszenie-dobr-osobistych.html Krótko mówiąc, jeśli bym założyła z dziewczynami grupę na fb w której bym wrzucała linki i mógłyby rozpoznać siebie lub znajome osoby
@dioxyna:

wykroczenie powstaje w momencie jego popełnienia,


Ten tekst jest tak glupi ze mam wrazenie ze rozmawiam z gimnazjalistka. Czy Ty rozumiesz co to znaczy sciganie z urzedu i sciganie na wniosek powoda?
Oskarzenje o rozpowszechnianie wizerunku moze byc wniesione tylko za sprawa poszkodowanego. Jesli nie ma oskarzenia, to nie ma sprawy -ergo jesli dziewczyna nje zglosila sprawy ze swoim zdjeciem to nie ma wykroczenia i zdjecie bedzien wisiec na wykopie.
Ubieracie się jak szony z dupą na wierzchu po to aby przyciągnąć męską uwagę a kiedy to się uda bo ktoś wam zrobi zdjęcie to macie ból dupy - czemu, jak to tak można.

@gwiezdny_wodnik: jest upał człowieku, to normalne, że ludzie ubierają się lekko. Nie założę długich dżinsów, bo się spoce jak świnia. Nie wszystko jest po to by zwracać uwagę mężczyzn tylko jest to ubiór adekwatny do pogody.
@In_thrust_we_trust: jak przechodzę na czerwonym to nie ma wykroczenia? Przeczytaj definicję, bo mam wrażenie, że myli Ci się z tym, czy ktoś został ukarany za wykroczenie. Samo wykroczenie jest czynem a nie konsekwencją bycia ukaranym.
@Doomino to chodź naga bo jest upał, w sumie to mam w nosie jak kto się ubiera tak samo jak mam w nosie że spermiarze wam robią zdjęcia. Jakoś szanujące się dziewczyny potrafią się ubrać w takie ciuchy że nikt im fotek nie strzela i jednocześnie są one na lato choćby sukienki czy inne przewiewne ubrania
@gwiezdny_wodnik: skoro masz w nosie jak ktoś się ubiera to po co ta dyskusja? Niech każdy nosi co chce, o ile nie pokazuje genitaliów, nic Ci do tego. Chciałam Cię tylko uświadomić, że jeżeli myślisz, że to dla Twojej uwagi zakładają krótkie spódniczki to trochę Cię poniosło xD
@gwiezdny_wodnik: Ja na szczęście mam słaby tyłek, więc mnie to nie dotyczy :D nie spodziewałam się, że kiedyś będzie mnie to cieszyć i potraktuje swoją nieatrakcyjność niczym błogosławieństwo xD
@Doomino: Trochę jakby na siłę szukasz dowartościowania się tam gdzie go nie ma. Bo czy na prawdę jest to dla ciebie takie "szczęście" i "błogosławieństwo" bo twój tyłek nie stanie się potencjalnym celem dla pięciu wykopowych przegrywów? Cmon ( ͡~ ͜ʖ ͡°)