Wpis z mikrobloga

Przegryw pic related ma 9/10 szanse aby w przyszłości zostać gwałcicielem a przynajmniej stalkerem. Wyobrażacie sobie że wchodzicie na wykop a tu zdjęcie waszej dziewczyny/żony/siostry/matki wrzucony przez jakiegoś spierdoxa i komentarze typu "Trzeba było zajść od tyłu i ruchać"?

Nazwijcie to moim bólem dupy, moim zdaniem nawet mirko ma swoje granice ¯\_(ツ)_/¯


#bekazpodludzi ##!$%@? #rozowepaski #niebieskiepaski
L3gion - Przegryw pic related ma 9/10 szanse aby w przyszłości zostać gwałcicielem a ...

źródło: comment_SSf7cYFwNzr8uD10NlQDfCowNhaUZXE7.jpg

Pobierz
  • 153
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Doomino: Ano, od dawna tu jestem i nie widziałam ani obrażanka pod pokazmorde, ani tym bardziej zdjęć wstawianych przez dziołchy. Nie widziałam też dziewczyn szydzących z wyglądu kolesi. Raczej broniące, gdy to kolesie ciskali od pedałów, suchelców, grubasów, czy innych. :D
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@L3gion: większość tych białorycerzy komentuje dziewczyny w ten sam sposób na żywo, a tu sie przypieprzają. Nie śledze tagu, ale wg. mnie jak nie widać twarzy to jest ok. i nie ma co bić piany.
  • Odpowiedz
@gwiezdny_wodnik: ten post co widziałeś to czasem nie był wstawiony przez niebieskiego? Ja zauważyłam, że najbardziej na wykopie obrażają niebiescy. Pod jakimkolwiek pokazmorde, pokazforme itp pełno jest obraźliwych komentarzy od nich. Nie chcę generalizować, jest tu was więcej i mam nadzieje, że to tylko bardziej rzucająca się w oczy toksyczna grupa frustratów. Nie chodzi mi tu o wyśmiewanie kobiet, ale innych niebieskich też najbardziej cisną niebiescy.
  • Odpowiedz
@L3gion: skąd wiesz, że to przegryw, a nie taki normix jak ty? poza tym chuia się stało i nie ma o czym spamować, jakieś niesamowite głąby dają te plusy
  • Odpowiedz
@gwiezdny_wodnik: Gówniany też, ale co to ma do rzeczy? Twierdzisz, że różowe jak tylko zobaczą zdjęcie przegrywa to go wyśmiewają, ale nie potrafisz pokazać żadnego przykładu. Przypadek? Nie sądzę, tylko zwykłe zmyślanko :)
  • Odpowiedz
Twierdzisz, że różowe jak tylko zobaczą zdjęcie przegrywa to go wyśmiewają

@Doomino: myślę, że prędzej dostają obrzydzenia, kiedy zobaczą takie zdjęcie. Dowodu jako takiego nie mam bo jako kobiety po prostu nie robicie tego w taki sposób jak faceci. Też wyśmiewacie ludzi ale robicie to w mniej ekshibionistyczny sposób czyli po kryjomu we własnym gronie. Tak samo jak sądzę, że p0lki są puszczalskie i nie mam na to żadnych dowodów
  • Odpowiedz
@gwiezdny_wodnik: Czyli jakieś twoje własne paranoje i generalizacja. Mega słabe zachowanie z Twojej strony, ale to już nie moja sprawa. Następnym razem pisz, że sobie to wymyśliłeś, a nie jak o faktach.
  • Odpowiedz
Nazwijcie to moim bólem dupy, moim zdaniem nawet mirko ma swoje granice ¯_(ツ)_/¯


@L3gion: Granice wyznaczamy sobie sami. Ja tam aprobuję takie cuda, bo jak ktoś umie robić zdjęcia z ukrycia, to wystarczy go wytrenować i będzie nadawał się do bardziej skomplikowanych rzeczy. Tacy ludzie są w cenie w czasach, gdy w lasach fotopułapki wyłapują śmiecących, sąsiedzi skarżą na detektorystów, wszędzie są szpiedzy i kapusie i nawet seba z bloku
  • Odpowiedz
@pill_hard_to_swallow: oczywiście, że rozporządzanie czyimś wizerunkiem jest łamaniem prawa. Masz przykład, który się wydarzył naprawdę - laska w klubie została sfotografowana przez właściciela przybytku, który potem wstawił jej zdjęcia zrobione z ukrycia na stronę klubu. Był proces, dziewczyna wygrała.
  • Odpowiedz