Wpis z mikrobloga

Przegryw pic related ma 9/10 szanse aby w przyszłości zostać gwałcicielem a przynajmniej stalkerem. Wyobrażacie sobie że wchodzicie na wykop a tu zdjęcie waszej dziewczyny/żony/siostry/matki wrzucony przez jakiegoś spierdoxa i komentarze typu "Trzeba było zajść od tyłu i ruchać"?

Nazwijcie to moim bólem dupy, moim zdaniem nawet mirko ma swoje granice ¯\_(ツ)_/¯


#bekazpodludzi ##!$%@? #rozowepaski #niebieskiepaski
L3gion - Przegryw pic related ma 9/10 szanse aby w przyszłości zostać gwałcicielem a ...

źródło: comment_SSf7cYFwNzr8uD10NlQDfCowNhaUZXE7.jpg

Pobierz
  • 153
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gwiezdny_wodnik:
Według policyjnych statystyk prawie zawsze ofiara zna gwalciciela. W pozostalych przypadkach sprawcy wybieraja osoby skromne, ponieważ boją sie kobiet sprawiajacych wrażenie wyzywajacych, doswiadczonych seksualnie czy wulgarnych. Najczęściej atakowane są tzw ciche myszki przemykajace szybko między blokami.

Tak więc wasze zwalanie winy na ofiarę nie ma pokrycia w rzeczywistości.

I kiedy kobiety byly bardziej szanowane? Gdy nie mogły się uczyć? Gdy nie mogły wybrać męża? Gdy nie mogły pracować ani decydować o tym ile chcą miec dzieci? Gdy nie mogły podjąć żadnej decyzji
  • Odpowiedz
@Ohjeny nić nie pisałem o gwałtach, zresztą dlaczego to jest zawsze podnoszony temat przy takich dyskusjach choć to jest przestępstwo które ma miejsce w naszym kraju ok 1,200 razy rocznie. Zamiast zgwałcić mógł przecież zabić...

Ona nie jest ofiarą, tak samo jak trans biegający po ulicy dziwnie ubrany któremu ludzie robią zdjęcia. Ubieracie się jak szony z dupą na wierzchu po to aby przyciągnąć męską uwagę a kiedy to się uda
  • Odpowiedz
kiedyś ich wyjaśniłem pod jednym zdj na tagu to przyszły wszyskie #!$%@? że pewnie sam do tego wale konia a się #!$%@? do nich xDDD ameby umysłowe w #!$%@?


@ANDRZ_J: no i jesteś BIAŁORYCERZEM, nie zapominaj XD
  • Odpowiedz
@xenia:

nie akceptuje, bo to łamie czyjeś prawa.


Może tematów z zakresu prawa nie poruszaj, skoro się nie za bardzo w nich wyznajesz. Prawo by łamali gdyby upubliczniali wizerunek, tzn gdyby osoba na zdjęciu byłaby w stanie jakoś udowodnić że można ją jakoś rozpoznać (bo zakładam że na takich zdjęciach nie widać twarzy ofkors).
Przy typowym zdjęciu z tego stulejarskiego tagu widać zazwyczaj sam tyłek i nie jest to
  • Odpowiedz
@iEarth:

Mnie od początku zastanawia, jakim cudem to w ogóle jest tu dozwolone


No to może zamiast "się zastanawiać" to dokształć się z prawa? Jeśli ktoś publikuje czyiś wizerunek to może zostać o to posądzont tylko ze strony poszkodowanego. Innymi słowy jak taka dziewczyna ze zdjęcia tego nie zgłosi to wykop nie usunje zdjęcia, zrozumiałaś?
Inną sprawą jest to, że na takim typowym zdjęciu z tagu widać tylko tyłek, bez
  • Odpowiedz
@Olivederia: o ile nie bedzie widac twarzy (szeroko pojetego "wizerunku") to bedzie sie to miescilo w literze prawa. Tak samo jak wiekszosc fot z tego tagu stulejarzy.

No i pozostaje tez kontekst zdjec. Ty robilabys takim niezadbanym zdjecie, zeby sie z nich posmiac. Niezadbany czlowiek wychodzi do ludzi i wie ze w jakis sposob bedzie odbierany, wiec nic w tym w sumie zlego nie ms.
To samo dziewczyna ktora saklada
  • Odpowiedz
@In_thrust_we_trust: oho.Kolejny ekspert. Wizerunek to nie tlyko twarz. Jesli zostanie wstawione zdjecie i ktos jest w stanie rozpoznac ze to ja po innych czesciach ciala, tle zdjecia, ogolnie poporstu wie ze to ja mimo ze nie widac twarzy - to juz mozna to pod to podciagnac.
Mielismy kilka spraw o wizerunek. Jesli nie miales z tym stycznosci to si enie wypowiadaj. Rownie dobrze w takiej sytuacji mozna poprosic kogos o
  • Odpowiedz
@In_thrust_we_trust: i nie gadaj mi o golych posladkach bo na tagu co drugie zdjecie jest normalnej laski w normalnych spodniach, jeansach czy tez sukience obcislej.
Wiekszosc osob ktore to wrzuca ma spaczony obraz kobiet. Dla mnie to ze zalosne i z checia dobralabym sie do dupy takiemu typowi. Biorac pod uwage np. ze ktos wykonuje zawod zaufania publ. i zdjecia jej dupy krąża po necie to mozna takiego odszkodowania dostac
  • Odpowiedz
@Olivederia: Oczywiscie ze wizerunek to nie tylko twarz, poczytaj inne moje wpisy. Jesli dana osoba jest w stanie udowodnic ze upubliczniany jest wizerunek nawet pimimo braku twwrzy, to jest to upublicznianie wizerunku.
Doksztalc sie troche z prawa a potem zabieraj glos.
Wg mnke tez to sa obrzydliwe tekdty, ale to nest rzrcz gustu. Sprawa rozchodzi sie o to czy to jest to lamanke orawa czy nie, a jesli nie bylo
  • Odpowiedz
@Olivederia:

Biorac pod uwage np. ze ktos wykonuje zawod zaufania publ. i zdjecia jej dupy


Oczywiscie ze w takim wypadku mogloby byc odszkodowanje takie ze bys sie zeseala, ale najwyrazniej takie.osoby nie sa uwiecznianie bo nje slyszymy o takich akcjach. Najczesciej jakies zwykke gimbusiary sa na zdjeciach i dopoki nie zaloza sprawy to nie ma wykroczenia. Proste
  • Odpowiedz
@dioxyna: czemu uwazasz ze burki sa potrzebne?
Generalnie jest multum oocji ubioru i kazda kobieta ubiera sie to co jej najbardziej pasuje, elegancko, skromnie, casulaowo, wyzywajaco, mkdernistycxnue, klasycznie, dziwkarsko itp

Natomiast trzeba byc glupim zeby nie rozumiec ze zyjemy w spoleczenstwie i kobieta ktora ubiera sie zbyt wyzywajaco (np odslaniajac dolna czesc posladkow) bedzie traktowana przez ogol raczej jako prostaczka ktora sie sekzualizuje. To dziwne?
Oczyeiscie mozna walczyc pompatycznieno to
  • Odpowiedz