Wpis z mikrobloga

@Wezownik: 99% z mikrokosow wali koks (salbutamol, clomid, tomi..., testosteron, DNP, T3itd.) tak jak estetyka. Bierz poprawki na jego rady. Chetnie zobacze jego naturalnych podoopiecznych co osiagneli na #lfhc. Nikt ich jeszcze nie widzial. :)
@Estetykatopodstawa:
Która dieta twoim zdaniem jest najbardziej neutralna?
Jaka dieta dla nie-sportowca, żeby po prostu jeść zdrowo?
Jak ocenić, czy się jest "skinnyfat"?
Jak przestać być skinny fat [keto?]?

Czy zdrowa dieta HCLF polega na tym, że węgle dobija się pełnym ziarnem(kasze,mąka pełnoziarnista) i owocami?
Jak bym nie próbował ułożyć diety, to wbicię sie w proporcje 50%W max30%T 20%B jest bardzo trudne bez jedzenia w prawie każdym posiłku pełnych ziaren i/lub
@NooB1980: Przecież byli i nie raz pokazywali formy.
Widocznie maja cię na czarnej liscie bo wiedza ze jestes debilem i nie mozna z tobą prowadzic dyskusji.
Nadal czekamy az ty pokazesz swoja forme na tym gównie dodzo.
Szkoda tylko ze nie chciales robic badań/pokazywac fot co 2 tygodnie abysmy ci nie zarzucili wejscie na bombe(a ja pokazywalem co tydzien i relacjonowalem wszystko wraz z podaniem cardio/treningu/diety).
I tym wlasnie sie roznimy,
Która dieta twoim zdaniem jest najbardziej neutralna?


@Wezownik: Zbilansowana. ~1g fat, 2-3g bialka(zaleznie od celu), reszta wegle.

Jaka dieta dla nie-sportowca, żeby po prostu jeść zdrowo?


@Wezownik: Zbilansowana :)

Jak ocenić, czy się jest "skinnyfat"?


@Wezownik: Wrzuc fotke to Ci powiem.
Po prostu to chudy grubas. Najczesciej ma duzy brzuch, a reszta ciala jest po prostu chuda :P

Jak przestać być skinny fat [keto?]?


@Wezownik: Ciężko #!$%@?ć.
Można
@NooB1980: Niestety jak pisałem, nie bede wchodzic w dyskusje z kims kto jest kłamcą.
Miałeś zrobic pokazforme po 4 miesiacach, obecnie mija 5.
Czekam do 6 miesiaca, jak nie dasz to lecisz na czarnąlistę, bo poki co jedynie cię ignoruje ale jesli okazesz sie klamca to juz nie istniejesz.

Jak zrobisz, to Ci podam :*
@Estetykatopodstawa: W momencie robienia zdjęcia waga 57,3, wzrost 173.
Chciałbym coś zacząć z sb robić, ale nie wiem od czego zacząć, obecnie staram się biegać raz na jakiś czas po 5-8km i nie jeść śmieci i słodyczy. Mam też kilka wad postawy/kręgosłupa więc nie wiem czy to nie powoduję, że brzuch się inaczej układa
@Estetykatopodstawa: Kazdy mikrokos weglowodanowy wie, ze diety weglowodanowe sa beztluszczowe. Szczegolnie glosno o tym mowi Skogyr, Poemat, Dziki, Estetyka i zyd Kasahara. Sami sobie zaprzeczcie xD, śniadania BiT LoL

Gooru sekciarzy weglowodanowych glosi( pomijam nieznajomość tab. wart. odzywczych przez Sowinskiego odnosnie boczku xD):

@Wezownik: zanotuje sobie twoj nick i sprawdze postepy za 6m-ecy pod okiem sterydziarza. :) powodzenia.
NooB1980 - @Estetykatopodstawa: Kazdy mikrokos weglowodanowy wie, ze diety weglowodan...

źródło: comment_iNgNs68q7nbHW6znifvbo2z3dULQCQoY.jpg

Pobierz