Wpis z mikrobloga

@Wezownik: Dodajac bieganie spowodujesz to, ze bedziesz musial jesc wiecej na masie -> calkiem logicze, to co spalisz musisz uzupelnic.
Cóż, plan w sumie jest ok, natomiast głównie polecamy tutaj plany typu: Greyskull LP użytkownika Kasahara(z wykopu), FBW SAKERA, stronglifts, nsuns dla początkujących.
Co do biegania, jak Ci wygodniej. Pod wzgledem redukcji tkanki tluszczowej najlepszym rozwiazaniem byloby to bezposrednio po treningu, no ale jednak troche performance spadnie bo sie zmeczysz na
@Estetykatopodstawa: To wy, sterydy wykreowaliscieie taki obraz DWw. A argumentow w stylu jw używacie jak wam pasuja/e, aby komus #!$%@?.

Dieta Ww z zalozenia jest beztluszczowa, koniec kropka.

DOdŻO zawsze zawieralo Ww i nikt tu nigdy procz was/sterydow i przydupasow nie twierdził czegos innego!

Winni zawsze sie tlumacza. :)
@Estetykatopodstawa: 22 lata, student, aktywność od września będzie uzależniona od rozkładu zajęć i czy będą w różnych miejscach (pewnie będą), czyli generalnie chyba bardzo niska (dojechać gdzieś przejść kawałek). Praca- być może na pół etatu kawiarnia/gastro(czyli też mało wysiłku) Myślę, że powinienem znaleźć czas spokojnie 2/3 razy w tygodniu na siłownie, i na bieganie. Bieganie długodystansowe chcę zacząć uprawiać regularnie, z 2 powodów.
1- lekarz mi zalecał intensywny wysiłek z powodu
Czy niska waga jest plusem przy biegu długodystansowym, czy jednak mimo wszystko lepiej nabrać trochę mięśni?


@Wezownik: Na to pytanie najlepszą odpowiedzą będzie wygooglowanie sylwetek krótkodystansowców vs długodystansowców.
Myśle, że od razu zauwazysz różnicę ^^ i bedziesz znac odpowiedz.

Sprawdz czy te kcal co podales to są kcal na utrzymanie, czy moze BMR.
Jesli na utrzymanie, to po prostu dodaj te 500kcal i zacznij mase.