Wpis z mikrobloga

@BillyGugu: jak ci się nie podoba taka forma płatności to tam nie chodzisz. Jeśli dużo osób przestaje chodzić to właściciel firmy zaczyna tracić i idzie na ustępstwa. Wyżej wymieniona sytuacja pokazuje że firma ma renomę lub środowisko w którym działa wymusiło na nim to działanie. Więcej myślenia mniej pisania ;)
  • Odpowiedz
Mirki jaka akcja, siedze sobie na kebsie ze swoją 2 połówka i słyszę rozmowę stolik obok. Jakiś miras kręci do różowego i nawija jej bajere z tej histerii xD. Miras jak to czytasz to pozdrawiam i daj znać czy się udało.
  • Odpowiedz
@nacpanazielonka: No to czym przykrywasz te okropne naczynka i przebarwienia? Bo ja się spotkałam z całą litanią, która brzmi mniej więcej tak: baza pod podkład, podkład, puder, rozświetlacz, brązer, korektor, róż, wiadomo jeszcze jakaś kredka, tusz, może cień wpadnie, no i coś na usta, jakieś konturówki, więcej nie znam. Nie musisz się zgadzać z tym, że to pół kilo tapety, ale dla mnie to jest dużo za dużo i tyle.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ja zmieniłem salon fryzjerski bo moja fryzjerka zmieniła miejsce pracy.

@Variv: Nic dziwnego, w końcu to fryzjerka Cię strzyże, nie salon.
  • Odpowiedz
@Raz_na_ruski_rok: Polecam Booksy, mam dwa gabinety paznokci i jeden fryzjerski i przyznam, że wybranie booksy to najlepsza forma jaka może być. Serio, ludzie wpłacają zadatek i przychodzą, co jest rzadkie :)
  • Odpowiedz
@pianinka i znowu opisujesz jakieś skrajności w takim tonie, że ewidentnie masz jakiś problem z tym, że kobiety się malują. Moja droga, istnieje mnóstwo rodzajów kosmetyków do makijażu, są takie do cery suchej, tłustej, dojrzałej, są lekko, średnio, mocno i bardzo mocno kryjące, są różne pigmentacje pudrów, cieni, różu, różne techniki nakładania, no naprawdę jest tyle możliwości, że można zrobić makijaż, który jest lekki, delikatny i tylko podkreśla urodę.
Sama jestem
  • Odpowiedz
@whiteglove: I znowu projektujesz jakieś swoje kompleksy na moje wypowiedzi. Jedyne co piszę od początku, że nie podoba mi się makijaż u kobiet, tyle, oszczędź sobie nerwów i zaakceptuj, że są tacy ludzie, jezu xD
  • Odpowiedz
rak rakiem, sprawa bezdyskusyjna ale jedno mnie zastanawia...

Babka za zapisanie w kalendarz wymaga zadatku 50% platnego w 48h. Na zrobienie paznokci...

()Fantazja ponosi


@BillyGugu: Moja mama prowadzi podobną "działalność usługową". Czy zdajesz sobie sprawę, że 40% osób, które się umawiały na konkretny termin nie przychodzi na wizytę?
  • Odpowiedz
@pianinka co innego napisać "nie podoba mi się makijaż u kobiet", a co innego "lepiej doczepić rzęsy, zabetonować twarz, żeby się nie ostało żadne naczynko czy pieprzyk, schować paznokcie pod plastikiem, optycznie powiększyć to, a zmniejszyć tamto i jest spokój" albo "Za to pryszcze przysypane pudrem i zalane masą kosmetyczną wcale dużo atrakcyjniej nie wyglądają". Nie, wcale nie masz z tym problemu, że kobiety się malują. I jeszcze mają czelność przy
  • Odpowiedz
@whiteglove: Nie mam problemu z żadnymi kobietami, których nie znam, mam "problem" z makijażem, który mi się nie podoba, cała tajemnica dla Ciebie. Jeśli uważasz, że dobrze wyglądasz to świetnie, to jest najważniejsze, a nie to, czy według randoma z Internetu wyglądasz źle. Polecam takie podejście ;*
  • Odpowiedz
No to faktycznie, lepiej doczepić rzęsy, zabetonować twarz, żeby się nie ostało żadne naczynko czy pieprzyk, schować paznokcie pod plastikiem, optycznie powiększyć to, a zmniejszyć tamto i jest spokój. Aż do momentu zmycia tego wieczorem. Do mnie to nie przemawia i nie zamierzam się bawić w wyścig szczurów, której uda się najlepiej oszukać świat, że wygląda się zupełnie inaczej niż naprawdę, ziew.


@pianinka: nie no lepiej full natural - nie
  • Odpowiedz
@jasamek: ale to co, mam przeprosić, zapłacić za nie czy czego ode mnie chcesz?
Pozdrów Panią Mamę ciepło, napisz czym sie zajmuje i w jakim miescie, z checia skorzystam jak sie okaze, ze gdzies niedaleko mnie
  • Odpowiedz
@BillyGugu: Chodziło mi tylko o to, że rozumiem pobieranie zadatków, chociaż masz rację, że jest to dosyć skrajne rozwiązanie. Ja po prostu jestem w szoku jak wiele osób potrafi po prostu nie przyjść na wizytę i w ten sposób po prostu zmarnować czas i możliwość zarobku osobie, która na nich oczekuje i po prostu próbuje zarobić. Taki zadatek to nie jest "fantazja" usługodawców, tylko próba ograniczenia ilości osób jakie nie
  • Odpowiedz
@pianinka: bzdura. niedoskonałości nie wyłażą od całego dnia łażenia z tapeta, tylko (najczęściej) problemów hormonalnych. rozwiązaniem jest leczenie u dermatologa i endokrynologa, a nie rezygnacja z makijażu. zwłaszcza, ze mamy makijaż mineralny. może Ty masz piękna idealna cerę, ale większość kobiet ma np cienie pod oczami i to nie wyglada dobrze. wole poświecić odrobine naturalności na rzecz estetyki :)
  • Odpowiedz