Wpis z mikrobloga

Pierwsza noc kota w domu - obudził mnie około 5:45 bo przecież już jasno się robiło. Jak wstałem to się uspokoił i poszedł spać na parapet. A ja nie wiem czy jeszcze zasnę. Pies nadal w szoku. Grubas już rządzi w tym domu.
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

koty względem psów są ciche i spokojne psy, chyba że dostają głupawki, to wtedy dostają p-------a xD ale to jest raczej taki p-------c w stylu 'ja p------e [facepalm]' niemiej jednak nieszkodliwy, i do tego bardziej jak psy lubią mieć kontakt z człowiekiem, oczekują głaskania, miziania, socjalnego kontaktu bardziej niż, nie wysrasz się bo kot się martwi, nie wykąpiesz się bo chce do ciebie i mieć cię na oku bo się martwi, generalnie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Minieri: jak będziesz go olewał to z czasem się przestawi na dzienny tryb życia. Mój śpi prawie całą noc. Zresztą w dzień też głównie śpi. A biega jak wariat późnym wieczorem. Potem kładzie się w nogach i spokój do rana, co najwyżej gdzieś sobie łazi po domu ale nie hałasuje.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Minieri: Chciałeś kota to masz teraz zwierzę które lubi dominować dla samej zasady i albo to lubisz albo zostań przy psie olewajac kota.
  • Odpowiedz