Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? xD
Znajomy mnie się zapytał czy nie zawioze go 300km do Katowic na lotnisko.
Jako, że teraz mam wolne to się zgodziłem
Jechało ich 2 pary na wakacje do Grecji.
Dodam, że znajomy pracuje w Niemczech.
Wyjazd o 24, bo na lotnisku o 3 mieli być, czyli nocka zawalona.
Auto miałem zatankowane, ale mówi sam, że na paliwo da 250 zł powinno być ok i do tego za fatygę.
Dojechaliśmyi gada do mnie to ile tam chce za fatygę.
No to mówię, żeby coś dali wiadomo nocka zerwana trasa.
A ten do mnie czy 50 zł będzie ok. Na dwie pizzę starczy i git, co?
Myslalem, że jaja sobie robi, bo to jest przecież #!$%@? 12,5 zł od osoby.
To śmieje się do niego: ta już 20 zł daj xD
A ten już poważnie: nie no nie świruj masz 50 zł
Ja sobie myśle, że wtf
I gadam, że za 100 zł to ja kumpli z Wrocka 100km odbieram samych 1 osoba i tyle mi dają
No to ten do mnie no to dobra masz 100 zł XDD
Nie chciało mi się już nic gadać nawet wsiadłem do auta i pojechałem
#!$%@? mac jeszcze za bramki nie dał, a 20 zł prawie XD
Czyli dali po 20 zł za fatygę XDD
Za #!$%@?ą taksówkę 300km XD
Przynajmniej teraz wiem z kim się nie zadawać XD
Ta znajomość była mało warta XDD

#zalesie #gorzkiezale
  • 185
  • Odpowiedz
@onmatopeja: to raczej z toba jest problem. Wielka ksiezniczka z ciebie, bo ktos sie ma dam domyslic ile ma ci dac.
Tak jak napisabi wyzej, znajomym cena z gory, od kolegi tylko za paliwo
  • Odpowiedz
  • 6
Jak nie ustaliles najpierw ceny to twoj blad, no i ten twoj kumpel moze sam nie wiedzial ile dac i wpadl w zaklopotanie

@hardovsky op napisał że :"Auto miałem zatankowane, ale mówi sam, że na paliwo da 250 zł powinno być ok i do tego za fatygę" to miał z nim umowę spisywac?
  • Odpowiedz
  • 9
@shakerrti1 op napisał "Auto miałem zatankowane, ale mówi sam, że na paliwo da 250 zł powinno być ok i do tego za fatygę". To skoro jego kolega powiedział że tyle da, to co miał jeszcze ustalać?
  • Odpowiedz
  • 6
@Murasame op napisał "Auto miałem zatankowane, ale mówi sam, że na paliwo da 250 zł powinno być ok i do tego za fatygę", więc co miał z nim jeszcze ustalać, skoro znajomy określił się ile mu zapłaci?
  • Odpowiedz
@onmatopeja: Myśle, że obaj możecie się cieszyć z zerwanej znajomości. On - cebulak straszny. Ty za to z góry wiedziałeś ile chcesz, ale z tego co piszesz wynika, że przy tylu pasażerach, na dodatek lecących na zagraniczne wakacje, skapnie ci więcej niż przewidziałeś.
W sumie wychodzisz na większego janusza, on jeżeli nie jest kierowcą miał prawo nie znać kosztów jazdy.
  • Odpowiedz
@azurro: OP to jest ten typ czlowieka, ktory chce na tobie zarobic, ale jeszcze chce to ukryc pod plaszczykiem pomocy koledze xD

Taka pomoc za ktora pozniej jest foch bo ktos nie zaplacil to nie pomoc tylko zwykly zarobek
  • Odpowiedz
gadam, że za 100 zł to ja kumpli z Wrocka 100km odbieram samych 1 osoba i tyle mi dają

No to ten do mnie no to dobra masz 100 zł XDD


@onmatopeja: XD to było głupie Parking pod lotniskiem kosztuje 60-80zł na tydzień.. Jechanie 600 km to strata czasu i pieniędzy. Ja zazwyczaj tłumacze ludziom ze podwózka na lotnisko to totalna głupota bo parking nawet za 40 zł idzie wyrwać.
  • Odpowiedz
@onmatopeja następnym razem niech wsiada w PKS i taxi na lotnisko jak taki z niego centus. w 300 zl by się wyrobili. a tak musiałeś jechac pewnie 8h swoim samochodem i jeszcze bramki. Swoja droga, samochodem na elpidżi idzie zrobić taka trase w dwie strony za 100zl
  • Odpowiedz
@onmatopeja znajomość nie warta ¯_(ツ)_/¯ każdy normalny zrozumie, że taka odległość w nocy to chyba nie za taką cenę. A chłop wywala 100zł i jeszcze heheszkuje ( )
olej typa Miras
  • Odpowiedz