Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? xD
Znajomy mnie się zapytał czy nie zawioze go 300km do Katowic na lotnisko.
Jako, że teraz mam wolne to się zgodziłem
Jechało ich 2 pary na wakacje do Grecji.
Dodam, że znajomy pracuje w Niemczech.
Wyjazd o 24, bo na lotnisku o 3 mieli być, czyli nocka zawalona.
Auto miałem zatankowane, ale mówi sam, że na paliwo da 250 zł powinno być ok i do tego za fatygę.
Dojechaliśmyi gada do mnie to ile tam chce za fatygę.
No to mówię, żeby coś dali wiadomo nocka zerwana trasa.
A ten do mnie czy 50 zł będzie ok. Na dwie pizzę starczy i git, co?
Myslalem, że jaja sobie robi, bo to jest przecież #!$%@? 12,5 zł od osoby.
To śmieje się do niego: ta już 20 zł daj xD
A ten już poważnie: nie no nie świruj masz 50 zł
Ja sobie myśle, że wtf
I gadam, że za 100 zł to ja kumpli z Wrocka 100km odbieram samych 1 osoba i tyle mi dają
No to ten do mnie no to dobra masz 100 zł XDD
Nie chciało mi się już nic gadać nawet wsiadłem do auta i pojechałem
#!$%@? mac jeszcze za bramki nie dał, a 20 zł prawie XD
Czyli dali po 20 zł za fatygę XDD
Za #!$%@?ą taksówkę 300km XD
Przynajmniej teraz wiem z kim się nie zadawać XD
Ta znajomość była mało warta XDD

#zalesie #gorzkiezale
  • 185
@wlodi19: wiesz typie ile bierze taksówka za 300km??? Wy jesteście #!$%@? jak mówicie ze taksówka tyle bierze - taksówka w takich godzinach bierze minimum 3 zł za kilometr poza miastem bez opłaty początkowej, czyli 900 zł
Minimum! - ja po prostu myslalem ze 400 zł dadzą z paliwem, czyli 100 zł od osoby #!$%@?
@onmatopeja: ja w tym nie widzę nic dziwnego. Poprosili Ciebie znajomi żebys ich zawiózł, Ty się zgodziles i tyle. Znajomi czasami pomagają sobie nawet bezinteresownie. Jeśli Ty chciałeś zarobić hajs, to trzeba było z góry powiedzieć ile chcesz kasy. Poza tym w życiu trzeba umieć zadbać o siebie. Będziesz wiedział na przyszłość , zeby informować ile chcesz pieniędzy, a nie wymagać by inni się domyślili.
@rorf46: Trzeba by przegrzebać wątek i sprawdzić, czy OP wypowiadał się na temat bliskości tej relacji, ale już nie chce mi się tego robić :P Natomiast biorąc pod uwagę, ile trzeba poświęcić pomagając komuś w ten sposób - czas, skupienie (jednak potrzeba trochę uwagi i przytomności umysłu podczas jazdy 300 km wte i wewte), potrzeba przygotowania się - tj. wyspania itd (a jednocześnie tracenie godzin domyślnie przeznaczonych na sen, czyli nocnych),