Wpis z mikrobloga

@PeterFile: No numer z gorącą herbatą jest idealny (ale tylko gdy jest sucho) a każdemu komu o tym mówię mi nie wierzy xD

Dla mnie optimum to 15-25*C i 10*C jest 5x lepsze niż 32*C, ale z drugiej strony 32*C jest milion razy lepsze niż -2*C ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@efceka: dużo zależy od wilgotności powietrza, dzisiaj w centralnej polsce było baardzo przyjemnie. przynajmniej mi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
najlepiej migrować gdzie są idealne dla nas warunki, ale kurde jednak kilka spraw tutaj na miejscu każdy ma + miejsc gdzie cały rok jest dla nas idealnie i da się cywilizowanie mieszkać raczej nie będzie tak wiele.
  • Odpowiedz
@medix a mi się podoba tylko u mnie kuźwa codziennie kalafiory wyrastają i burza jest a północ kraju lampeczka od rana do wieczora. Latem lubię jak jest 27-35, za to zimą lubię mrozy takie porządne. Bo za trzy dodatkowe listopady w przypadku zimy ciepłej to serdecznie dziękuję.
  • Odpowiedz
@medix: masz ty godność człowieka? Jasne przed każdym wyjściem z domu lepiej się o--------c w 4 warstwy szmat i ścier przed każdym wyjściem choćby ze śmieciami, o butach wyczynowych nie wspominając, i w czapkę k---a kondon nie na tę głowę co trzeba niż nonszalancko wsunąć sneakersy i wyjść jak król jak do siebie k---a nie ważne czy z obierkami z ziemniaków czy na miasto na polowanie na foki i okularki
  • Odpowiedz