Wpis z mikrobloga

  • 1492
Jak uprzykrzyć życie "koledze", który ni stąd ni z owąd wysyła mi w środku nocy takie teksty? Więcej screenów niżej

Opis sytuacji:
Mój kolega, z którym straciłem kontakt kilka miesięcy temu napisał do mnie z konta koleżanki wysyłając swoje zdjęcie. Spytałem "czy to klopsu?" (ksywka, której on nie lubi i staram się nie używać jej kiedy mówię do niego). Okazało się, że to on pisał z telefonu mojej znajomej i bardzo uraziło go to co napisałem. Jak się okazało aż do tego stopnia, że zdecydował się napisać do mnie w środku nocy ze swojego konta i grozić pobiciem.
#pytanie #grozby
Pobierz
źródło: comment_j1b5RMvYD5ZLPkBEQAi8iS2Fc6MUSAGW.jpg
  • 207
@vad22: tej, właśnie wpadłem na fajny pomysł.

Codziennie, o 5.55 pisz do niego: "Hej, co tam Klopsu? Wszystko w porządku?"
Codziennie. Przez kolejne 3 miesiące xD
Obowiązkowo skomentuj też wszystkie jego fejsbukowe zdjęcia takim samym, powtarzanym zwrotem, np."Ładna grzywka Klopsu, życzę miłego dnia".
@Zuchwaly_Pstronk: może masz racje może nie. Ja swoją młodość przeżyłem z podejściem "gówna się nie tyka, bo śmierdzi", Jestem z pato małej miejscowości i tutaj naprawdę policja wobec patusów nie dawała rady, a osoby z jak nadmieniłem łatką konfidenta/frajera nie miały łatwego życia. Może rzeczywiście tym przesiąkłem, niemniej jednak myślę, że zrobienie problemów grubaskowi naprzykrzy OPowi jedynie problemów.
@Zuchwaly_Pstronk: opuści za co najmniej 2 lata, a biorąc pod uwagę, że jest z dużego miasta, to pewnie studiując może mieszkać z rodzicami. Dwa lata wyzwisk w szkole i chowania się po osiedlu przed patusami to dosyć duża kara dla młodego chłopaka. Poza tym, to przekonanie, że uniknie #!$%@? jak pójdzie na policję, jest po prostu zabawne.
@jandrzej: @Ogniste_Jezyki_Sprawiedliwosci: Ten typ w sensie shatter nadal mentalnie tkwi w jakimś obsranym gównem technikum samochodowym we wczesnych latach 2000 w mieście powiatowym i nie ogarnia, że patolskie klimaty w życiu społecznym już nawet w Polsce zostały w większości wytrzebione i nikogo normalnego nie obchodzi respekt wśród mord spod bloku za nie #!$%@? się na psach xd