Wpis z mikrobloga

#programowanie #pytaniedoeksperta #sklepyinternetowe #idosell #prestashop #pytanie #informatyka
Cześć,
Mam trochę dosyć, prowadzę sklep na presta i pierwsza firma, która robiła mi sklep wybrała ujową templatkę, teraz od paru miesięcy poprawiam wszystko z drugą firmą i wplątałem się w błędne koło.
To znaczy, a to poprawiamy formularze zamówień a to poprawiamy konta użytkownika i tak nadal wszystko sie rozjeżdża i to nie ma końca, chce wrzucić dużo produktów na sklep ale przy większym ruchu to po prostu będzie masakra.
Inwestuje pieniądze w coś co od początku jest padaką a teraz jest po prostu ulepem, który i tak trzeba poprawiać.
(mało tego niektórych rzeczy nie możemy wprowadzić bo presta ogranicza)
Niektóre większe sklepy, który mają szeroki asortyment widzę na platformie idosell, ktoś coś z tego korzystał, może się ktoś wypowiedzieć?
Projekt głupich formularzy zamówień kosztował mnie pare tysięcy i przychodzi mi ciągle myśl do glowy zeby to zaorać i skorzystać z czegoś gotowego.
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Teoriawojny: iai można polecić. W masce standard masz wszstko w cenie. Jak zechcesz coś swojego to za każdą poprawkę płacisz i czekasz ale koszty i tak dużo niższe niż to co płacisz teraz. Jest support na FB, można porównać co inni mają w sklepach na iai itd. Olać prestę, jak się bawisz sam to można na tym stawiać sklep.
  • Odpowiedz
@Teoriawojny: ja zajmuję się presta na codzien i powiem Ci, że większość klientów którzy pytają o sklep pytają o cenę. Następnie mówią dlaczego tak drogo bo gotowy szablon kupi za 100$ i noname zainstaluje go na stówkę. Zdarzało się, że pisali mi, że jestem oszustem bo chce 4 cyfrowa kwotę za sklep a oni mają wszystko za 500zl. Po pół roku odzywaja się czy coś im nie poprawie bo jednak
  • Odpowiedz