Wpis z mikrobloga

Wersow,
Jedna z najlepszych youtuberek, o ile nie najlepsza na polskim youtubie, ponad 1milion subskrybentów na yt oraz 1.1mln followersów na instagramie.Weronika ma niewiele ponad 20 lat, a już odniosła ogromny sukces na jutubie, ponadto studiuje Prawo na Krakowskiej Akademii imienia Andrzeja Frycza Modrzewskiego.
Niezwykle piękna,zdolna oraz inteligentna kobieta, na pewno nie raz jeszcze o niej usłyszymy( ʖ̯)

#friz #youtube #krakow
MlodyDzi - Wersow, 
Jedna z najlepszych youtuberek, o ile nie najlepsza na polskim y...

źródło: comment_hgJnkRRDMVrXQKv11MdZ8kCH5vxlIvEA.jpg

Pobierz
  • 130
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@adrpan:
Tak, na prawo trzeba poświęcić dużo czasu, jestem zdziwiony, że jej się udaje rozwijać karierę jutuberki i jednocześnie studiować tak czasochłonny kierunek.
Krakowskie uczelnie są najlepsze w całym kraju, także tak, mówię to na serio.
  • Odpowiedz
@Nic_tu_po_mnie:
hahaha, no wlasnie to zarabianie na dzieciach to oznaka inteligencji, skończy prawo na jednej z najlepszych uczelni i dzięki wiedzy i rozpoznawalności każdy pracodawca będzie chciał ją mieć w firmie, nie handluj z tym nawet ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@MlodyDzi: ona jest dla mnie takim spierdoxem xD i na siłe robi te filmy xD już chyba ze 3 filmy nagrała o swoim aucie. Spoko autko fajne ale po #!$%@? tyle tego. Za miesiąc będzie „jadę swoim AUTKIEM do auchan” „zmieniłam wycieraczki w aucie REAKCJA EKIPY” Błagam, niech Gargamel wróci i ich zje xD
  • Odpowiedz