Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@bury256: jak mówią poprzednicy zobaczą peugota 508. Jeżdżę od 3 miesięcy i jestem wniebowzięty. Nie jestem tam wymagający . Ale z minusów w tym aucie to że nie masz gdzie położyć portfela albo telefonu bo i schowek mały. A ci co gadają na francuską motoryzację że c-----a zazwyczaj nie mieli z nią nic wspólnego. Nie mówię że jest idealna. Ale takie p---------e że auta źle mnie zwyczajnie denerwuje.
  • Odpowiedz
@widmo82: No ja mam 40 km do pracy po autostradzie a w weekendy tez się robi po 200 400 km. Diesel jedyny wybór. Ale chcą mi zakazać wjazdu do centrum bo diesel :(
  • Odpowiedz
@Platkisniadaniowe: Miałem z pracy pare razy nowa A7 w quatro. Szczerze wielkiej różnicy między moja 508 a nim nie było. Mam na weekendy SLK. Tez jakoś d--y nie urywa. Miałem z pracy golfa tez, to jest dramat dopiero. Jak traktor. Także ten... niemieckie auta są overpriced i to bardzo.
  • Odpowiedz
@bury256 Nie słuchaj innych tylko bierz to co ci się podoba. Ale faktycznie, te multimedia są już przestarzałe. Kupiłem ostatnio C5 z 2013r i multimedialnie przestarzałe. Ale ma wszytsko co potrzebuje więc nie mogę narzekać.
  • Odpowiedz