Wpis z mikrobloga

Miałam wrzucić wpis wczoraj, ale wrzucam dzisiaj :p

No to tak. Dalej nie wiem, czy jutro będę w Gdańsku czy w Warszawie, więc bezpieczniej będzie, jeśli na jutro nie będziemy się nigdzie umawiać. W zamian proponuję następną niedzielę - 1.09, godzina i miejsce do ustalenia - zamiast pola mokotowskiego może np. kabaty albo las bielański? :)

Przypominam, o co chodzi: póki jest w miarę ciepło, to chętni zabierają swoje instrumenty/śpiewniczki/prowiant/kocyk, spotykamy się, no i ... gramy i śpiewamy :)
Mój repertuar tu:
https://www.dropbox.com/s/9nxioxondpzl4hd/spis.pdf?dl=0

Zakładam tag #gitarowawarszawa i zapraszam do obserwowania zainteresowanych wspólnym graniem na #gitara i śpiewaniem w #warszawa :)

A tymczasem jeszcze wołam:
@SPESHIMEN
@Przepiorek
@mateusz-zahorski
@MagicznyKarol
@Matthei
@bartol_wwa
@absinth
@chaczapuri
@mk321
@AscendedFromTomorrow
@Mastodontus
@nvmm
@podzielny

Trójmiasto
@agablazej
  • 25
@Invisible22: przecież za Twoich młodych czasów świat był czarno biały i dźwięk był słabej jakości to nie dziwne, że bez różnicy jak kto śpiewał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Invisible22: chodziłem nawet na lekcje śpiewu!


Jak będzie jakiś termin to może wpadnę, ale w repertuarze są tylko 3 piosenki Dżemu a ja innych nie znam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Invisible22: niestety nie bardzo mam śpiewnik w pdf, jak już to nieaktualny, bo on jest bardzo... dynamiczny :P dość często coś dodrukowuję. Nawet ten spis jest już nieaktualny. :D
Ale mogę znowu zeskanować ( ͡° ͜ʖ ͡°)