Wpis z mikrobloga

@2zlote:

Podczas gdy siostry mają stosunkowo szczęśliwe życie, nadal cierpią z powodu różnych powikłań, takich jak niemożność mówienia, chodzenia. Do tego wszystkiego mają problem z oczami.

Ich rodzice powinni odpowiedzieć w sądzie za znęcanie się nad dziećmi poprzez nie skorzystanie z aborcji. W ogóle nie powinni mieć drugiego dziecka (różnica kilku lat między jedną a drugą).
  • Odpowiedz
@SarahC: Badania prenatalne choroby nerek nie wykryją. Coś takiego już tak. Powinni je zrobić zwłaszcza po tym jak jedno dziecko już im się takie urodziło. Szkoda tych dzieci.

Ps. Co to za choroba nerek, bo też mam genetyczna ;) Z ta różnicą że u mnie w rodzinie wszyscy od strony mamy są chorzy za wyjątkiem mojego brata.
  • Odpowiedz
@venividi: tą to akurat można było wykryć bo to była wada wrodzona i one były inaczej ułożone niż u normalnego człowieka, przewody od nerek też były nie bardzo rozwinięte, krótko ujmując.
Na pierwszym usg brzucha wyszło.
Usg było w wieku 12 lat
Dopiero.
Ps Trafia sie chyba co tysiąc ta wada.
  • Odpowiedz
Aha, czyli zabicie byłoby lepsze? xD Eugenika godna III Reszy.


@Neapolitano: nie, super że się urodziły. Raczej nie mają żadnej świadomości i całe życie (nie za długie zresztą) będą zależne od innego człowieka bo same nie mogą przesunąć się nawet o centymetr i nie kontrolują żadnych odruchów swojego ciała. Takie żywe lalki
To może by tak zrobić sobie trzecie?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 27
Ich rodzice powinni odpowiedzieć w sądzie za znęcanie się nad dziećmi poprzez nie skorzystanie z aborcji


@Adwokat_Boga: Aha, czyli zabicie byłoby lepsze? xD

A nie? Nawet teraz lepiej uśpić i zrobić nowe albo adoptować zdrowe.

Eugenika godna III Reszy.

III Rzesza nie ogarnęła problemu z chowem wsobnym. Teraz by to można zrobić poprawnie.
Bardziej niemoralne niż eugenika jest rozmnażanie się ludzi brzydkich lub głupich oraz skazywanie potomstwa na życie w #
  • Odpowiedz