Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? co mój kumpel z pracy wczoraj #!$%@?ł xDDDD

bądź uber ważny w korpo
pojedź do helmuta uzgadniać kontrakt
wszystko przebiega gut
korpo czuje miliony
kumpel czuje duza premie
coś musi się #!$%@?ć XD
kolega zauważa że zapomniał telefonu
wraca się z lotniska
wszyscy niemcy #!$%@? XDD
jeden z nich zadzwonil do bo zapomnial o czyms ważnym
hure, coś tutaj wibruje
polak zostawil telefon
patrzy na telefon a tam eichmann (nazwisko miał zupelnie inne XD)
o hui chodzi
wola innych
dzwonia do niego po kolei
himmler
goering
hitler
mengele
kontrakt tak bardzo #!$%@?
premia stracona tak szybko jak praca xD
a ja siedze i nic nie robię, bo bez tego kontraktu i tak mnie zwolnią ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pracbaza #praca #heheszki #truestory
  • 42
  • Odpowiedz
@fsck_sdb: Typowy p0lak. Jak Niemiec płaci euro, to "królu złoty dej jeszcze tych euro, tutaj mój odbyt gotowy do ruchania, tylko jeszcze, chociaż dyszkę dorzuć". Ale jakby co, to Niemiec wróg najgorszy, bo II wojna 80 lat temu i nawet noworodki na porodówce w Berlinie należy z niej rozliczyć. Szkoda, że ty dostaniesz rykoszetem, ale on zasłużył jak najbardziej.
  • Odpowiedz
Typowy p0lak.


@Prezes_roku: No kurna ładnie się przedstawiłeś rzeczywiście. Typowy p0lak mający ból dupy o to, że ktoś ma odrobinę czarnego humoru, bo jak tak można bo wojna to poważne rzeczy i on na pewno to ustawił bo nienawidzi niemców xD
  • Odpowiedz
@Koloses: Między byciem zjebem, a tym "czarnym humorem" to jest pewna różnica. Co z resztą widać na załączonej historyjce.

bo jak tak można bo wojna to poważne rzeczy

A kiedy zapłacisz za polskich kolaborantów z II wojny? W końcu wojna to poważne rzeczy.
  • Odpowiedz
Między byciem zjebem, a tym "czarnym humorem" to jest pewna różnica. Co z resztą widać na załączonej historyjce.


@Prezes_roku: Dla niego to pewnie było zabawne tak samo jak dla wykopków tutaj. To, że niemcy nie podzielili jego entuzjazmu to już osobna historia i z Twoją nienawiścią urojoną ma niewiele wspólnego.

A kiedy zapłacisz za polskich kolaborantów z II wojny? W końcu wojna to poważne rzeczy.

Ostatnie szekle zostawiłem w innych spodniach
  • Odpowiedz
Typowy p0lak. Jak Niemiec płaci euro, to "królu złoty dej jeszcze tych euro, tutaj mój odbyt gotowy do ruchania, tylko jeszcze, chociaż dyszkę dorzuć". Ale jakby co, to Niemiec wróg najgorszy, bo II wojna 80 lat temu i nawet noworodki na porodówce w Berlinie należy z niej rozliczyć. Szkoda, że ty dostaniesz rykoszetem, ale on zasłużył jak najbardziej.


@Prezes_roku: Typowy Niemiec. Jak Polak potrzebny do roboty to fein polack arbeit arbeit.
  • Odpowiedz