Wpis z mikrobloga

Umówiłam się z typem z #tinder . Wszystko zapowiadało się ekstra, jest co prawda starszy o 8lat ode mnie lvl31 ale nie przeszkadzało mi to.
Umówiliśmy się na piątek, dzisiaj mi napisał że ma dwójkę dzieci, rozwodzi się i jeszcze mieszka z żoną. Chcilam mu dać szanse-okej żona chce rozwodu, a on chce się pospotykac, pospedzac z kimś czas...ale zaczęłam przegadać fejsa i ig tej żony, ich wspólne zdjęcia, guwniaki. Cała akcja zaczęła wydawać mi się creepy...

#zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 25
@agaja: wyczuwam podwójne standardy, jakby to niebieski pisał, że umówił się z laską, ale okazało się, że się rozwodzi i ma dzieci, to byłoby "trzeba dać szansę", "pewnie się nie dogadywali", itp.
@jarokiet: No to masz wyczucie do dupy.
Dla mnie temat ma być jasny i klarowny. Żadnych zobowiązań, nadchodzących rozwodów czy obecnych partnerek/partnerów.

Płeć tu nie ma znaczenia. Być może Ty uzależniasz ocenę człowieka od tego,co ma w majtkach, ale to już Twoja moralnosc jest, nie moja.
Jak to mówią..każdy sądzi wedle siebie.
@TonyP: Może jest dobrym facet, ale mu z jedną nie wyszło...byli razem 12 lat, cały ten okres studiów, młodości.
Ja mam 24, a mogę się pochwalić jedynie nieudanymi krótkimi relacjami.
Moi rodzice tez się rozwiedli i może patrzę na to trochę inaczej...tata sobie nie ułożył życia bo zawsze mówił że ma mnie, a ja bym chciała żeby kogoś miał