Wpis z mikrobloga

Umówiłam się z typem z #tinder . Wszystko zapowiadało się ekstra, jest co prawda starszy o 8lat ode mnie lvl31 ale nie przeszkadzało mi to.
Umówiliśmy się na piątek, dzisiaj mi napisał że ma dwójkę dzieci, rozwodzi się i jeszcze mieszka z żoną. Chcilam mu dać szanse-okej żona chce rozwodu, a on chce się pospotykac, pospedzac z kimś czas...ale zaczęłam przegadać fejsa i ig tej żony, ich wspólne zdjęcia, guwniaki. Cała akcja zaczęła wydawać mi się creepy...

#zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 25
  • Odpowiedz
@mariaqq: dziewczyno masz 24, znajdź sobie młodego i pełnego zycia faceta z którym będziesz budowala wlasna historię. Po co Ci takie bagno? On nie jest idealny, uwierz mi. Moze Ci imponuje bo jest straszy, ja po sobie zauważyłem że jak nam 30 lat to największe zainteresowanie od dzuewczyn mniej wiecej w Twoim wieku.
  • Odpowiedz
@mariaqq masz 24 lata i chcesz się pakować w związek z dwoma gówniakami? Po co ci być znienawidzoną macochą w tym wieku, zamiast się bawić i znaleźć kogoś mlodszego.
  • Odpowiedz
@mariaqq: bzikaj. Facet to nie baba - po dwójce gówniaków rozstępów mieć nie będzie. Nie słuchaj kretynów, co każą szukać młodszego. Zdrowa różnica to taka 10-20 lat starszy facet.
  • Odpowiedz