Wpis z mikrobloga

Mirki, pijcie ze mną kompot. W sobotę udało się szczęśliwie ukończyć Bieg Ultra Granią Tatr, czyli 70 kilometrów po Tatrach z 5000 metrów przewyższenia. Zajęło mi to 15 godzin 41 minut. Warto dodać, że zwycięzca uwinął się w 9 godzin i 9 minut co jest totalnym kosmosem. Według szlaku trasa ta zajmuje około 36 godzin.

Może jakiś mirek lub mirabelka była towarzyszem niedoli? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Fot. Jacek Deneka

#bieganie #biegigorskie #tatry #gory
źródło: comment_Y8aQwOEtI5EGTGyWktuatt7IaFXjXUGe.jpg
  • 92
@pilot1123: Polecam, bardzo fajna impreza :)
@noonecares: bardzo możliwe, dzięki! :)
@Minishcap: Przy sobie masz picie (według regulaminu minimum litr na każdy odcinek) i żele,batony,cukierki. Na dwóch punktach odżywczych były owoce, warzywa, ciastka itp. Na jednym ciepły posiłek w postaci zupy pomidorowej. Dodatkowo był jeden punkt tylko z napojami.
@Psajkoman: Nie biegłem, ale ponoc fajna impreza :)
@chuckd: Jacek robi piękne fotki :)
Jacek robi piękne fotki :)


@AvantaR: Nie znam człowieka (nie jestem w temacie) Do swojego pierwszego ultra dopiero się przygotowuję. Chcę zacząć od 53km - biegłeś może w Radkowie?
nie zapowiadał się jakiś wynik (wyszło ciut ponad 13h) więc wziąłem lustrzankę na trasę


@peradon: Załamujecie mnie z tymi czasami :D Najlepsze jest to, że na krótkich dystansach raczej mieszczę się w pierwszych 10% ;)
Samyang 8mm


@peradon: Jeszcze z manualnym obiektywem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak to wygląda w praktyce - biegniesz/idziesz i cykasz, czy w biegu obmyślasz kadr, nastawy itp, a potem przystajesz na chwilę, składasz się, strzał i lecisz dalej? Ja się zastanawiałem nad kompaktem, ale o lustrzance to nawet nie pomyślałem. Podziwiam.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AvantaR:
Gratulacje! Nie potrafię sobie tego wyobrazić. Szczerze mówiąc to zawsze jak ktoś wymija mnie w górach biegnąc to zaraz po "cześć" mruczę pod nosem cicho "poyebalo"? xd
Ja zwykle walczę o oddech. Chociaż w tym roku duży progress zrobiłem i mam całkiem niezle tempo.
Życzę dalszych sukcesów i szerokości na szlaku.
@AvantaR: Świetna robota!

Że też nie wiedziałem, że ten bieg jest... W środę się mnie gości na szlaku pytał, czy trenuje do soboty, a ja jako, że miałem plan być do niedzieli, to mu tak odpowiedziałem xD dopiero w schronisku w piątek się o biegu dowiedziałem.

W sobotę wieczorem bus zgarniający zawodników chciał mnie zabrać. Chyba aż tak źle wyglądałem ( ) albo znak, że muszę
@AvantaR: co na to ortopeda? Jak dbasz o stawy, kolana?


@FantaZy: Nie byłem u ortopedy od wielu lat. Jak dbam o stawy i kolana? Trenuję regularnie. To nie jest tak, że z marszu do takiego biegu przystępuję. Zresztą, żeby się tam dostać, trzeba spełnić dość wyżyłowane wymagania (12 punktów ITRA w 3 biegach, każdy o wartości Mountains minimum 4 punkty) lub jeden bieg za 6 punktów (gdzie mountain level to