Wpis z mikrobloga

niedawno poznałem miłą dziewczynę, taka szara myszka z dobrego domu, w makijażu 7/10 bez 5/10, na początku trudna w gadce ale ze spotkania na spotkanie coraz bardziej się otwierała i była sobą, hajsem nie śmierdziała i kokosów nie zarabiała ale to mnie akurat #!$%@?ło bo ja na brak kasy nie narzekam i mógłbym jej zapewnić to i owo, nawet miała się do mnie wprowadzić bo za wynajmowanie pokoju szło jej pół wypłaty, wymieniłem furę po to abyśmy mogli razem bez problemów jeździć tam gdzie mamy ochotę, wszystko pięknie się zapowiadało a tu nagle po pewnym czasie, każda propozycja wyjazdu "nie", "nie chce mi się" a za chwilę na pytania co proponujesz, pada magiczna odpowiedź "wymyśl coś", pretensje, że mam hobby i chodzę na strzelnicę a ona tego nie lubi, że chodzę na basen a ona nie umie pływać nauczyć też się nie chce bo nie, na rower nie, w góry nie, nad morze nie jedyne co lubiła robić to oglądać seriale i jakieś durne kanały na youtubie. Wczoraj jak chciałem jechać w bieszczady i przy okazji wpaść na koncert KSU #!$%@?ła taką inbę, że pół bloku słyszało ale po haśle "ale ty jesteś nudny" spakowałem jej wszystkie bibeloty, które przypadkiem u mnie zostawiała i #!$%@?łem za drzwi. Teraz pisze, że przeprasza i że się zmieni, że przez ostatni czas nie była sobą.
Miejcie wy #!$%@? rigcz #rozowepaski wasza cipka to nie jedyny powód dla którego faceci chcą być z wami
#logikarozowychpaskow #takaprawda #niebieskiepaski #p0lka
  • 177