Wpis z mikrobloga

niedawno poznałem miłą dziewczynę, taka szara myszka z dobrego domu, w makijażu 7/10 bez 5/10, na początku trudna w gadce ale ze spotkania na spotkanie coraz bardziej się otwierała i była sobą, hajsem nie śmierdziała i kokosów nie zarabiała ale to mnie akurat #!$%@?ło bo ja na brak kasy nie narzekam i mógłbym jej zapewnić to i owo, nawet miała się do mnie wprowadzić bo za wynajmowanie pokoju szło jej pół wypłaty, wymieniłem furę po to abyśmy mogli razem bez problemów jeździć tam gdzie mamy ochotę, wszystko pięknie się zapowiadało a tu nagle po pewnym czasie, każda propozycja wyjazdu "nie", "nie chce mi się" a za chwilę na pytania co proponujesz, pada magiczna odpowiedź "wymyśl coś", pretensje, że mam hobby i chodzę na strzelnicę a ona tego nie lubi, że chodzę na basen a ona nie umie pływać nauczyć też się nie chce bo nie, na rower nie, w góry nie, nad morze nie jedyne co lubiła robić to oglądać seriale i jakieś durne kanały na youtubie. Wczoraj jak chciałem jechać w bieszczady i przy okazji wpaść na koncert KSU #!$%@?ła taką inbę, że pół bloku słyszało ale po haśle "ale ty jesteś nudny" spakowałem jej wszystkie bibeloty, które przypadkiem u mnie zostawiała i #!$%@?łem za drzwi. Teraz pisze, że przeprasza i że się zmieni, że przez ostatni czas nie była sobą.
Miejcie wy #!$%@? rigcz #rozowepaski wasza cipka to nie jedyny powód dla którego faceci chcą być z wami
#logikarozowychpaskow #takaprawda #niebieskiepaski #p0lka
  • 177
@januszbiznesow: wlasnie dobrze zrobil - dal jej pelna wolnosc. Najlepiej wlasnie grac uleglego i spolegliwego, i patrzec na jej reakcje. Jak zaczyna wchodzic na glowe, to znaczy, ze ma #!$%@? charakter i mozna ja bez zalu #!$%@?. Slowo-klucz to GRAC. Musisz do konca trzymac sie swojej roli i byc jej w pelni swiadomym. To taki meski shit-test.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
jak mozna nie lubiec podrozowac. Gory to jedyne miejsce gdzie czlowiek wypoczywa w 100%

@gohafeliczita9: normalnie xD Ludzie nie mają jednego uniwersalnego typu osobowości i wypoczywają na różne sposoby. Mnie podróże męczą, wypoczywam w domu i są się radę to zrozumieć, jeśli przestanie się na siłę wchodzić w cztery litery niebieskim na wykopie xD Ale jak wspomniałam, potencjalnemu partnerowi mówi się o takich rzeczach i daje się poznać z tej prawdziwej
@BudkaStonogi: a czy ja napisałam, że znam jakąś liczbę? Przykro mi, nie prowadzę takich statystyk, bo nie interesują mnie kobiety na tyle by notować ile z nich przejawia takie zainteresowania. Sama poznałam takich tylko kilka (mniej więcej 5, więc chyba znam wszystkie ciekawe kobiety tego świata), nie jest to oczywiście zatrważająca ilość, ale jakaś tam jest. Tak samo jak niewielu znam wrażliwych facetów, ale nie zakładam przez to od razu, że
Mnie podróże męczą, wypoczywam w domu


@Wuxian: Piątka, ja mam tak samo. Wszelkie wyjazdu mega mnie męczą i przed nimi musze sie solidnie przygotować mentalnie, dobrze wyspać itp bo inaczej umieram. I tez wszyscy mi się dziwią jak można nie kochać podróżować ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@CordellWalker: Masz nauczkę. Nie dobiera się partnerki dużo poniżej swojego poziomu. Skoro zarabiała tyle, że pół wydawała na pokój, a Ty zarabiałeś powiedzmy 5x więcej to już pierwszy znak, że coś tu jest nie tak. Oczywiście każdemu może się zdarzyć wpaść w problemy finansowe czy #gownopraca ale zazwyczaj ambitna jednostka stara się, i próbuje wydostać się z syfu w którym tkwi. A tutaj pewnie tego nie było więc prędzej czy później
@ZbrodniarzWojenny: no spoko ja nie mowie ze ktos musi #!$%@? x km zeby mozna powiedzieć ze sie podrozuje ale np sasiednie miasto? To sa grosze tylko. Ja tez studiuje i robie tak zeby podrozowac gdy tylko czas pozwoli. Czy to sasiadujace miasta, czy nawet gdzies dalej. Siedzenie w domu jest zamulajace i mozna #!$%@?. I student tez potrafi przezyc nawet jesli zrobi sobir mala wycieczkę takze ty tez #!$%@? XD
@CordellWalker Trzeba było się domyślić o co jej chodzi. Za spokojnie miała. To ty nie wiesz, że kobiety chcą emocji? Związek bez awantur to nie związek. Co jakiś czas trzeba profilaktycznie na różową nawrzeszczeć i postawić do pionu. ( ͡º ͜ʖ͡º)

Oczywiście żartuję, chociaż.... ( ͡º ͜ʖ͡º)
@CordellWalker: #!$%@? tam się zmieni, #!$%@? tam logika różowych. One w niemałej części jednak takie są. Oszukać, skłamać a potem na siłę zmieniać tego którego usidliła. I sterowanie fochem. Huśtawka #!$%@? emocji, toksyczność lvl 9000. Chcesz mieć spokojne nerwy na starość? OLEJ JĄ !!!