Wpis z mikrobloga

Jak ja się cieszę że nie muszę już chodzić do szkoły. Często śni mi się że znowu jestem w szkole, egzaminy, prace domowe, awantury w domu. Ciągły stres i strach.
Zawsze gdy budzę się z tego snu, wtedy cieszę się, że to był tylko sen. Mimo że życie dorosłych nie jest kolorowe to jednak bym nigdy nie wrócił do szkoły. Gdybym się jutro obudził i musiałbym znów iść do gimnazjum to bym się rzucił pod pierwszy samochód jaki bym zobaczył.
Nigdy więcej.

#depresja #przegryw
  • 46
@wykoppltakastronazobrazkami Hah.

Co cię wzięło żeby mnie zapytać o to po niecałych 5 latach?

Odpowiadając: Utwierdziłem się w tym przekonaniu jeszcze bardziej i jeszcze bardziej uważam że praca jest lepsza od szkoły.

Nigdy bym nie chciał do niej wrócić i zdanie podtrzymuję.

Właśnie wróciłem z pracy, jem obiadek i zaraz będę sobie grał w gierki i jest zajebiście.

@idzii @TotalDisaster @poczekaj @DragDay7 @Bumelante @BrakPomysluNaNick @Franco-Da-Vici @Jacek_Placek_Na_Oleju @lukasus @mati1990 @Testudo @BrakPomysluNaNick @SkrajnieZdegustowany

Wołam
@Garztam: Stabilnie z moimi przekonaniami, mimo że teraz robota stresuje i wysysa z energii mnie duzo bardziej niz 5 lat temu. Co ciekawe szkola i niezdane jakieś przedmioty przestały mnie prześladować w snach.