Wpis z mikrobloga

Jak ja się cieszę że nie muszę już chodzić do szkoły. Często śni mi się że znowu jestem w szkole, egzaminy, prace domowe, awantury w domu. Ciągły stres i strach.
Zawsze gdy budzę się z tego snu, wtedy cieszę się, że to był tylko sen. Mimo że życie dorosłych nie jest kolorowe to jednak bym nigdy nie wrócił do szkoły. Gdybym się jutro obudził i musiałbym znów iść do gimnazjum to bym się rzucił pod pierwszy samochód jaki bym zobaczył.
Nigdy więcej.

#depresja #przegryw
  • 40
@Garztam: Najmocniejszym argumentem przemawiającym za pracą jest fakt że nie muszę martwić się dniem następnym, że się nie nauczyłem na sprawdzian czy coś. Bo wstawać i tak trzeba. Ale wróciłbym chętnie do szkoły, bardziej na szkolny korytarz, posiedzieć z kumplami, gadać na każdej przerwie o grach, podziwiać piękne dziewczyny.. i na lekcje historii, oj tak - mieliśmy genialnego nauczyciela ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Garztam: @hehtor: @BrakPomysluNaNick: @Garztam: @DragDay7: @poczekaj: @TotalDisaster: No to tylko pozostało #!$%@?ć do końca życia XD Zawsze wolałem budę od pracy mimo poprawki z geografii w średniej. Przynajmniej mnie nigdy z budy nie #!$%@?, co macie we łbie że wam sprawdziany przeszkadzały? uwaliliście, zawsze można było poprawić. Nigdy nie byłem normikiem ale zawsze w każdej szkole znalazło się podobnych, grało w karty czy robiło lan
@mati1990 ja tam cię rozumiem. Jednak ty nie rozumiesz nas i uogólniasz. Ja dobrego życia w szkole nie miałem. Znajomych żadnych, ciągle awantury, krzyki i myślenie czy dostanę od starych #!$%@? bo przyniosłem 3 ze sprawdzianu czy nie.
Gnębienie w szkole i wiele wiele innych.
Mogę jednak odbić piłeczkę i powiedzieć tak: ludzie którzy tęsknią za szkołą to ludzie, którzy nie potrafią wziąć odpowiedzialności za swoje czyny i lubią jak ktoś inny
@Testudo przechodziłem przez to samo. Dopiero od tygodnia pracuje, ale długa droga za mną żeby w ogóle zmusić się wyjść, a co teraz będzie to się dopiero okaże
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mati1990: panie co ty gadasz xD pracuje zdalnie - wstaje kiedy chce, pracuje kiedy chce, robota ma byc zrobiona xD jesli siedze dlugo nad robotą to tylko dlatego, że lubie to co robie xD
@mati1990 ja tylko gimnazjum i podstawówkę tak źle wspominam, LO i studia nawet lubiłem. Ze sprawdzianami nie miałem problemów, tylko z bydłem które chodziło tam ze mną. A praca jest lepsza bo idę, robię swoje i jeszcze mi za to płacą chociaż jest dużo mniej męczące niż słuchanie cały dzień czegoś co mnie nie interesuje a w przerwach użeranie się ze wspomnianym bydłem.