Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#sex #rozowepaski #tinder #niebieskiepaski

Jakiś czas temu poznałem dziewczynę przez tinder, a jako, że szukam tylko relacji typu sex, wspólny film to tak też było i z tą. Długo się opierała i przez co mi smaku narobiła na siebie. Po 3 spotkaniach był sex i okazało się, że jest dziewicą, więc byłem delikatny. Dodam, że lubię ostry sex, spotkaliśmy sie jeszcze 4 razy, ale za każdym razem narzekała, że za szybko/za gwałtownie - ja trochę rozczarowany ale mimo to wyrozumiały, ale nie lubie takiego wolnego nudnego sexu, nie sprawia mi to radości co ona też zauważyła (nie mogę podczas takich delikatnych pieszczot dojść).

Ponadto mina i dźwięki jakie wydaję podczas stosunku ta dziewczyna wręcz mnie zniechęcają. Dodam fakt, że minetkę jej robiłem, a gdy zapytałem o lodzika to mówi, że nie, bo sie brzydzi. Dla mnie to niefair. Bo sama prosi o lizanie jej szparki, a lodzika nic a nic..

Teraz ciągle do mnie pisze, że chce się spotkać, a ja zdawkowo odpisuje, że ie mam czasu, że jestem zajęty. Trochę nie mam "jaj" żeby odpisać że nie chce jej widywać, a z drugiej czasem jak mam ochotę to mogę przyjechać. Szukam na tinderze inną, ale coraz trudniej o jakaś fajną.

Jak ją delikatnie spławić żeby też nie urazić, czy lepiej wprost powiedzieć, że sory, ale chce zakończyć ta relację?

#pytanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 12