Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 292
Tak mniejsze z rana naszło coś i podzielę się z wami. Nie ma według mnie większego raka niż wieczór panieński lub kawalerski. Co to jest w ogóle za marny zwyczaj? Weź chodź #!$%@? się, pójdziemy do klubu i będziemy macać dupeczki xD albo weź Kasia zamówimy Ci striptizera któremu będziesz mogła skoczyć na bolca ale to nie zdrada wiesz? Bo co wydarzyło się na panieńskim to na panieńskim zostaje xD

Jakie jest wasze zdanie na ten temat?

#logikarozowychpaskow #rozowepaski #seks #seksy #zwiazki #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #malzenstwo
BenzoesanSodu - Tak mniejsze z rana naszło coś i podzielę się z wami. Nie ma według m...

źródło: comment_3FrWkoumOiY98DDHe2BF1ve5HpZ8VkT8.jpg

Pobierz
  • 103
  • Odpowiedz
@BenzoesanSodu: Marudzisz. To jest coś innego, niż zwykłe weekendowe chlanie. Po pierwsze, wbijacie się w garnitury i wszystko jest takie bardziej szykowne. Po drugie, wieczór kawalerski to nie tylko najebka. Pana młodego zabiera się na gokarty, na lasery, do escape roomu czy na inne takie rozrywki. No i takie wyjście bez dziewczyn, to okazja, żeby poruszyć męskie tematy, porozmawiać od serca. Wóda jest istotna, ale to nie jest sedno.
  • Odpowiedz
@BenzoesanSodu Jak ktoś nie jest durny to organizuje zwykłe spotkanie ze znajomymi, najczęściej połączone z jakąś aktywnością - ot taka odskocznia od przygotowywań przedślubnych. To co lansują media i instagram niewiele ma wspólnego z rzeczywistością.
Nie każdy kawalerski to kluby i nie każdy panieński to striptizerzy.
Fakt, laski jeżdżące limuzyna po mieście i drace jape przez szyberdach faktycznie są mega irytujące, ale z drugiej strony kazdy robi to co lubi wedle własnego
  • Odpowiedz
@BenzoesanSodu: No jak u was przyszłe żony skaczą po bolcach na panieńskim a faceci chodzą tylko do klubów że striptizem to ja nie wiem kto tu jest ze wsi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@BenzoesanSodu najlepsze są te panieńskie ze słomkami-#!$%@? i tort z haha benis :-DDDDD
byłam jeden jedyny raz na panieńskim, impreza w stylu Harry'ego Pottera, była Tiara Przydziału, Kremowe Piwo do picia, itp. Całkiem fajnie.
Ja swój wieczór panieński spędziłam z siostrą i szwagrem na koncercie Iron Maiden ( ) polecam każdemu tego typu imprezę dla rozluźnienia przed ślubem :D
  • Odpowiedz
Bylem 5 lat w szczesliwym związku , z planami na przyszłość do końca życia. Ślub jej przyjaciółeczki , wieczór panieński , po tym było już inaczej , msc po rozpadło się wszystko i teraz nie mam już dziewczyny , co się tam wydarzyło nie wiem , pewnie nigdy się też nie dowiem , ale coś na pewno. Także może i to rak ale nie pozwolić jej iść z koleżankami to też rak
  • Odpowiedz
@BenzoesanSodu: panienski siostry: dziewczyny porobily ciast, pospiewalysmy piosenki, pogralysmy gry typowe na wieczor panienski (typu co twoj przyslzy maz odpowiedzial na pytania - wczesniej przeprowadzona ankieta z nim o miejsca ktore chcialby zwiedzic, jaki samochod chcialby miec itd), pobiegalysmy w sukienkach nad jeziorem ;)
Taka damska impreza tyljo z wieksza iloscia balonikow i skupiona na jednej kobiecie.
Bez patologi, w milym klimacie.
  • Odpowiedz