Wpis z mikrobloga

Szykuję się na wesele i trzeba się przygotować na głupie pytania "kiedy ślub" i "kiedy dziecko".
Dziecko mamy już jedno upatrzone tylko czekamy na wrzesień żeby w drodze do szkoły je porwać a ze ślubem to w odpowiedzi do potencjalnej teściowej zapytalabym czy jej małżeństwo służyło (rozwodka) ale wylecialabym na zbity pysk z tej imprezy xD
Dawajcie najlepsze odpowiedzi na wscibskie pytania o ślub/dziecko.

#dziendobry #glupiewykopowezabawy #niewiemjaktootagowac #heheszki
  • 98
  • Odpowiedz
@koniecznie

po hardkorze( ͡º ͜ʖ͡º)


Lepiej teraz wychowywać głupie ciotki z kretyńskimi pytaniami niż za x lat kiedy to będzie prawda i nie będziesz miała ochoty na takie teksty, a może przy okazji oszczędzisz podobnych pytań jakiejś kuzynce która jest w tej sytuacji właśnie dziś.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@koniecznie: po chooy tam w ogóle idziesz? Ludzie ja was nie rozumiem, takie kozaki z was w necie a w życiu to same #!$%@?, nie idź i już. Ale nie, ty dobrze wiesz co tam będzie ale i tak idziesz
  • Odpowiedz
@koniecznie mój chrzestny rozwodnik, i ciotki też obie po rozwodzie (matka z córką) truly mi dupe o ślub, męczące to było. Wujkowi przy jego nowej babie powiedziałam, że nie będę się hajtac, bo w naszej rodzinie jest za duży współczynnik rozwodów i nie chce ryzykować. Cioteczkom mówiłam to samo, jak pytaly kiedy będę następna, i powiedziałam, że ja zacznę się je o to samo pytać na pogrzebach.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 111
@koniecznie: po chooy tam w ogóle idziesz? Ludzie ja was nie rozumiem, takie kozaki z was w necie a w życiu to same #!$%@?, nie idź i już. Ale nie, ty dobrze wiesz co tam będzie ale i tak idziesz

@DzonySiara: kilka głupich osób to nie powód żeby unikać kontaktów z całą rodziną i wiecznie siedzieć w domu.
  • Odpowiedz
@koniecznie taka dalsza kuzynka (lat ze 35) wygadala sie swojej matce na weselu kuzyna ze sa 2 lata po slubie bo jak byli na wycieczce po USA to wzieli ślub w vegas, ale wszyscy mieli miny xD
  • Odpowiedz
@koniecznie: kolega na weselu (był singlem) powiedział rodzinie z kamienną twarzą, że dziewczyn nie lubi, jest gejem tylko głupio było mu przyprowadzić faceta na rodzinne wesele. Szybko tego pożałował bo babcia ponoć prawie zeszła na serce.
  • Odpowiedz
@koniecznie: Zwyczajnie ze stoickim spokojem odpowiadaj na wszystko „tak” w pewnym momencie skończą się im pytania i odpuszczą.
- i jak tam u was?
- tak
- no ale ślub dzieci jakieś?
- tak
- cudownie
  • Odpowiedz