Wpis z mikrobloga

Szykuję się na wesele i trzeba się przygotować na głupie pytania "kiedy ślub" i "kiedy dziecko".
Dziecko mamy już jedno upatrzone tylko czekamy na wrzesień żeby w drodze do szkoły je porwać a ze ślubem to w odpowiedzi do potencjalnej teściowej zapytalabym czy jej małżeństwo służyło (rozwodka) ale wylecialabym na zbity pysk z tej imprezy xD
Dawajcie najlepsze odpowiedzi na wscibskie pytania o ślub/dziecko.

#dziendobry #glupiewykopowezabawy #niewiemjaktootagowac #heheszki
  • 98
  • Odpowiedz
Jak tylko będą wolne terminy, ksiądz mówi, że w 2021 a sala w domu weselnym dopiero w 2022.


2 lata spokoju.

Nie dziękuj. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)


@snwptest: no nie sądzę. Taka odpowiedź spowoduje grad pytań w stylu która sala, jaki zespół, jakie kwiaty do bukietu, jakiego koloru kartki na stołach, czy już goście rozplanowani, jakie czytanie na mszy... nie polecam xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@koniecznie: kurde szanuję, my z żoną nie wiedzieliśmy i zrobiliśmy ten cały seks. A tu kurde można za jednym zamachem, szybciutko mieć dziecko w wieku już szkolnym, zajebiście.
Wymówki super sprawa, ja zawsze mówiłem że nooo, to nie wasza sprawa, elo. Ale moja i żonki rodziny są normalne.
  • Odpowiedz
  • 89
@Kapitan_Kakao
@tomislawniepelka
@monarchista
@Zed_Mistrz_Cieni
Wy chyba nigdy nie byliście w takiej sytuacji, gdzie siedzi tłum jakichś starych ciotek i zadają takie pytania. Jak powiesz szczerze że nie chcesz, nie planujesz, nie zamierzasz tak po prostu; to zaczyna się karuzela #!$%@?. Atak ze wszystkich stron. Że co ty za głupoty mówisz, że kto to widział, że widocznie nie spotkałeś tej jedynej, że kto ci na starość szklankę wody poda,
  • Odpowiedz
@Galvay: tak, na tą chwilę pogarsza sytuacje ale bycie konsekwentnym powoduje w dłuzszej perspektywie Twoje lepsze samopoczucie. KIEDYS sie w koncu odczepią..... Nie warto nigdy żyć dla innych (w sensie pod dyktando innych).
  • Odpowiedz
Jak powiesz ze co ich to obchodzi, to będzie wielka obraza majestatu. Jak powiesz ze nie chcesz o tym rozmawiać, to będą ploty że bezplodni albo coś. Kurde ludzie, serio musicie mieć zajebiste rodziny, skoro nie rozumiecie, o co w takich sytuacjach chodzi :)
  • Odpowiedz
@koniecznie: Ja to za każdym razem inne kity wciskam, a później mam bekę jak po rodzinie się rozchodzą co raz to dziwniejsze wieści xD Na najbliższym spotkaniu mam zamiar zacząć tłumaczyć, że dzieci stanowią duże zagrożenie dla środowiska, rezygnacja z wydania dziecka na świat jest w stanie zaoszczędzić około 58,6 t emisji CO2 rocznie, a ja staram się jak najbardziej redukować emisję CO2 i że w Szwecji taki model rodziny
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@koniecznie: powiedziałem swojej chrześnicy, że jak na jakimś weselu, stare ciotki będą się jej pytać "kiedy twoja kolej", to zadaj im to samo pytanie na najbliższym pogrzebie.
  • Odpowiedz
w takim poważnym stanowczym tonie, bo przecież nie chcesz o tym gadać


@Zed_Mistrz_Cieni: tak jakby kogokolwiek z nich to obchodziło xD przecież będą dalej gadać do ciebie. nie twórz idyllicznej wizji świata :P

@Kapitan_Kakao: ja tam nie żyję pod dyktando innych, po prostu nie chodzę na wesela i spędy rodzinne, bo i tak mnie nie bawią. próbuję się wczuć jedynie w sytuację autorki wpisu. niektórzy chcą spędzić czas
  • Odpowiedz