Wpis z mikrobloga

7/365
Piękna noc! Sen nie tak mocny jak w poprzedniej ale czuje ze się wysypiam
Wczoraj kupiłem piwo bezalkoholowe. Jechałem na grila i nie miałem siły się tłumaczyć wiec przelałem do kufla żeby mieć świętu spokój. W tym zakresie pomogło:)
Na początku miałem wyrzuty sumienia, ze jednak to piwo i ze przypomni mi się smak itd. Nic bardziej mylnego. Taki shit smakowy jakich mało. Podobne zupełnie do niczego. Wypiłem pół i wylałem.
Zacząłem jeść magnez i ten valerin. Niestety dzień miałem dalej rozchwiany. Raz potrzebuje czułości raz #!$%@?@m się za pojedyncze słowa w moja stronę itd w koło. Muszę jechać po polecana witaminę b6 w dużych dawkach i inne przyswajalne magnezy itp. Wczoraj tego nie ogarnalem.

Miałem moment wczoraj wieczorem ze przyszła mi taka prosta a zarazem szczera mysl „ale bym się napił”. Nie poszedł na imprezę czy grila czy do znajomych. Po prostu siąść i pic.

Chyba zrobię sobie jakiś plakat lub może kalendarz powieszę, gdzie będę zaznaczał, w której fazie jestem trEzwienia i jak dalekoaby przypadkiem nie oszukać samego siebie i zacząć od nowa

Dzis czas z rodzina, praca fizyczna i relaks. Dziękuje Bogu ze jest długi weekend i mogę wypocząć, przemyśleć wszystko to bez żadnej spiny.

Wrócił apetyt i zaczynam jeść rozsądniej. Częściej, więcej i patrzę co i kiedy (w sensie ze no białkowe produkty na wieczór”

Udanej soboty wykopki ( ͡° ͜ʖ ͡°) glowa do góry!:)
#alkoholizm
#3ezwytrzezwieje
  • 12
@3ezwy
"Mężczyźni i kobiety piją głównie dlatego, że lubią efekty
działania alkoholu. Doznawane wrażenia są tak nieuchwyt-
ne, że choć przyznają oni sami, iż jest to szkodliwe, nie mo-
gą po jakimś czasie rozróżnić prawdy od fałszu. Dla nich ży-
cie z alkoholem wydaje się stanem normalnym. Bez alkoho-
lu są niespokojni, skorzy do gniewu i rozgoryczenia, dopóki
nie zaznają uczucia ulgi i uspokojenia, które przychodzi
wraz z wypiciem kilku kieliszków, co
@3ezwy: Tak jak napisał przedmówca - aspargin jest nawet lepszy od asparaginianu ekstra, bo to lek i musisz mieć zadeklarowane wartości jonów.

Gratulacje kolejnego dnia w trzeźwości!
@3ezwy jak bezalkoholowe piwo to Heineken 0%( wedlug mnie smakiem przypomina najbardziej normalne piwko i bez problemu da się wypić całe), a jak smakowe to Okocim sycylijska pomarańcza