Wpis z mikrobloga

UWAGA - PLACÓWKA WROGA KARŁOWATYM KALEKOM

Przestrzegam wszystkich szanujących się przegrywów oraz osoby szanujące swoje pieniądze przed odwiedzaniem fokarium uniwersytetu gdańskiego zlokalizowanego w Helu.
Oznaczam ją jako placówkę wrogą karłowatym kalekom (na swoim przykładzie, karłowatego 168,5cm zakolaka z polackim ryjcem 1/10 i zakolami).
W dniu dzisiejszym miałem nieprzyjemność odwiedzić tę placówkę. W trakcie pokazu karmienia fok dzieci stawały na barierkach przy basenie fok i zasłaniały widok (a przez karłowatość 168,5cm gdy bachor500+ zasłoni mi widok to nie zobaczę nic, a nie zapłaciłem za postanie sobie lrzy basenie), wobec czego przez bycie karłowatym 168,5cm kaleką stanąłem na barierce, zachowując sensowną odległość aby pozostałym nie zasłaniać, w przeciwieństwie do bachorów500+, które całym brzuchem wykładały się na barierce. Natychmiastowo na sygnale przyleciała #p0lka która naruszyła moją nietykalność cielesną dotykając moich pleców każąc mi zejść, natomiast do bachorów500+ nikt się nie pruł. Radzę omijać tę placówkę szerokim łukiem.

#przegryw #stulejacontent #tfwnogf #oswiadczenie #gdansk #gdynia #trojmiasto #oswiadczenie
  • 20