Wpis z mikrobloga

to jest kolarz szosowy. Większość ścieżek rowerowych w pl jest nieprzystosowana kompletnie do takiej jazdy takim rowerem


@Lawsuit: to jest pedalarz smietniskowy, wiekszosc pedalarzy rowerowych w pl jest nieprzystosowanych do kompletnie do takiej jazdy w spoleczenstwie
  • Odpowiedz
@Armo11: to jest rower szosowy, jesli jest spokojna trasa do treningu to spotkasz tam bardzo duzo kolarzy i nikomu wtedy nie zagrazaja jak i im nikt patrz: trasa wilanow gassy no ale lepiej sie dopierdzielic do pojedynczego rowerzysty
  • Odpowiedz
szkoda Ci 2 sekund żeby go wyprzedzić swoim nissanem gtr pewnie


@Lawsuit: kierowca nie może wyprzedzić tego rowerzysty, bo musiałby złamać przepisy - linia ciągła, zakaz wyprzedzania.
  • Odpowiedz
@Lawsuit To jest Nissan GT-R, on przy 50 km/h się dusi na trójce! On musi #!$%@?ć 100km/h w zabudowanym bo na półsprzęgle nie da się jeździć, a poza tym trenuję do wyścigów! one one one!
  • Odpowiedz
@CREATE_USER: ja też bym leciał tyle, ile uznam za bezpiecznie (czasem 140, czasem 80, zależy), a nie słuchał się jakiegoś #!$%@?-znaku postawionego bez sensu i zapomnianego.
Tak samo w duuupie mam chodniki oflagowane gówno-znakami - polityk kazał to zrobić, żeby jego szefuńcio miał na raporcie tysionce kilometruf DDR do szastania przed kamerami.
A #!$%@? innych mam w tej samej duuupie - taki kraj, ludzie #!$%@?ą się o wszystko. Inaczej nie
  • Odpowiedz
Wszyscy tutaj święci ruchu drogowego, tylko jeśli chodzi o innych a nie siebie bo pewnie wy jezdzicie wszędzie stosując się do ograniczenia prędkości i nawet nie dotkniecie nigdy ciągłej, a ten typek to poważne zagrożenie życia przeciez. Prujcie się dalej o jednego kolarza bo jak się jest burakiem z wykopu i ulubiony sport na jaki was stać to kiełbasa z grilla z piwerkiem i bycie hipokrytą to są problemy potem.
  • Odpowiedz