Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Siemka Mirki, piszę żeby się trochę wyżalić i poprosić o jakieś porady.
Krótko mówiąc:
- 21 lvl
- 190cm
- ektomorfik
- dużo kolegów, łatwość w nawiązywaniu koleżeńskich znajomości
- maturka świetnie zdana, prestiżowe studia, dostałem się do mensy
- żadnych szczególnych defektów w wyglądzie
- pasje takie jak gitara, autostop, programowanie

Virgin, odrzucenie za odrzuceniem, kilkanaście razy w życiu zostałem sfriendzonowany, dla kobiet jestem niewidzialny. Na tinderze są matche, ale bardzo mało. Jak już są, to niezależnie od tego co piszę na początku, rozmowa się nie klei. A jak się klei to i tak po jakimś czasie friendzone. Divy to nie rozwiązanie, bo poczucie samotności i potrzeba bliskości męczy mnie bardziej niż bycie virgin. Rozszadza mnie to od środka, tracę motywacje do pracy nad sobą, odczuwam coraz większe problemy z koncentracją, odechciewa mi się robić cokolwiek pożytecznego, jedyne na co mam ochotę to konsumpcja używek z ziomkami. Żyć się odechciewa... Psychiatra i psychoterapia do tej pory nic nie pomogła.

#przegryw #depresja #tfwnogf #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 8
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Wychodzi na to, że jesteś bezdennie nudny i nieciekawy. Czasami bywa i tak. Miałem kiedyś takiego znajomego, w sumie nieszkodliwy typ, ale posiadał umiejętność przeistoczenia każdego eventu w coś tak zamuliście nudnego i męczącego za razem... obcowanie z nim było hmm...tak jakby po 12h szychcie w kamieniołomach, przedzierać się przez basen wypełniony bardzo gęstym budyniem...masakra.
  • Odpowiedz
@SIX_PATHS_OF_PAIN: za każdym razem się śmieje z takich dopiskow że prestiżowe studia - prawda jest taka, że to nie ma znaczenia gdzie studiujesz, a znaczenie ma to kogo znasz ty bądź twoi rodzice jeśli chodzi o przyszłe zarobki ( ͡° ͜ʖ ͡°).

@AnonimoweMirkoWyznania: rób swoje i pogodz się z tym że tak już po prostu jest. Są ważniejsze rzeczy niż lochy, a bez nich nie umrzesz.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:

żadnych szczególnych defektów w wyglądzie

Na tinderze są matche, ale bardzo mało. Jak już są, to niezależnie od tego co piszę na początku, rozmowa się nie klei.


W takim razie jednak masz jakieś szczególne defekty w wyglądzie.
  • Odpowiedz