Wpis z mikrobloga

Witam. Pomimo, że z początku była to zacięta rywalizacja, pomiędzy czterema przedmiotami szkolnymi, to ostatecznie dość mocno na prowadzenie wysunął się język polski, który to dzisiaj odpada. Miał 34.02% głosów i zajmuje 6. miejsce. Oczywiście wciąż głosujecie na najmniej lubiany przez Was przedmiot szkolny. Do dzieła! ( ͡º ͜ʖ͡º)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jeśli chcesz być wołany - możesz kliknąć w plusa - lub zaobserwować tag ----> #wykopowawykreslanka
Pobierz oba-manigger - Witam. Pomimo, że z początku była to zacięta rywalizacja, pomiędzy czt...
źródło: comment_6vOgi7u1RAdvUf8dYx0HApnWDUBOEgV7.jpg

ZAGŁOSUJ NA NAJMNIEJ LUBIANY PRZEDMIOT SZKOLNY:

  • geografia 15.6% (567)
  • j. angielski 7.3% (266)
  • matematyka 26.2% (951)
  • historia 30.1% (1093)
  • w-f 20.7% (751)

Oddanych głosów: 3628

  • 47
@oba-manigger: matematyka nie byłaby zła, ale u mnie prowadzona była tragicznie. Tysiąc tematów, zero tłumaczenia, zadania robili tylko najlepsi, nauczycielki miały faworytów, a same tematy nawet dla mnie były spoko. wf- jak byłaś słaba ze sportów zespołowych to tylko w depresję szło wpaść. gimnastyka, cokolwiek innego rzadko. Może oprócz biegania- 2 godzinki, parę km to wcale nie byla rzadkość. Geografia to głównie kucie, kucie, ale niektóre tematy lubiłam+ miałam naprawdę fajnego
via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
Przecież to jasne że wf jest najgorszy i najbardziej znienawidzony - wystarczy spojrzeć ile dzieciaków miało i ma zwolnienia. Polskie szkoly mają w dupie dzieciaki - macie piłkę i sobie pograjcie. To nie ma nic wspólnego z aktywnością - nie można liczyć na jakieś fajne zajęcia lub jakieś kółka które dzieciaki by sobie indywidualnie wybrały. Od zawsze było gnębienie tych którzy nie byli dobrzy w sportach drużynowych i zawsze znaleźli się tacy