Wpis z mikrobloga

Mirki Problem jest.
Sprzedałem przedmiot na #allegro , wysyłkę kupujący wybrał jako allegro paczkomaty inpost, gdzie z góry naliczona jest cena.
No i teraz po czasie dostaję po 5 gwiazdek za wszystko lecz koszt wysyłki 3 gwiazdki.
Jak to jest możliwe @allegro_pl że za cenę z góry narzuconą przez paczkomaty mogę dostać jakąkolwiek ocenę? Rozumiem jakbym sobie zmienił sam np. na 16zł za paczkę, ale pozostało 8,99zł. Nie jestem firmą, mam kilka prywatnych przedmiotów, lecz mam 100% pozytywów i 5/5 gwiazdek i nie jestem w stanie zgodzić się w oceną wystawioną przez kupującego!
Juz nie chcę dyskutować na ten temat, że idiota kupując dobrowolnie przedmiot, z góry zgadza się (lub też nie, i wtedy nie kupuje) na koszt wysyłki lub go negocjuje, jak jakiś Janusz mocno go zawyży.
Wkurzyłem się mocno
#allegro #inpost #pytanie
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@dzieju41 ale spoko jeżeli uczciwie wystawisz mniej gwiazdek za zgodność z opisem czy czas wysyłki, gdzie każdy sprzedający robi zdjęcia i powinien uczciwe opisać stan przedmiotu oraz czas w jakim go wyśle, a dostajesz niezły bubel. Tak ostrzegasz następnych potencjalnych kupujących że coś z gościem może być nie tak.
  • Odpowiedz