Wpis z mikrobloga

Hej Mirabelki i Mirki! Czy ktoś może polecić dobrego onkologa specjalizującego się w leczeniu nowotworów p----i? Pilnie potrzebna konsultacja dla bliskiej osoby, 2 lekarzy sugeruje różne podejścia do leczenia i chciałabym zasięgnąć opinii. Z całego serca dziękuję za namiary. #medycyna #zdrowie #zdrowakobita #wroclaw #warszawa #katowice #poznan #krakow #lodz #szczecin #gdansk #gliwice
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zlowroga_ostryga: polecam Centrum Onkologii w Bydgoszczy, z całego serca, podjęli się jako jedyni "beznadziejnego" przypadku i przedłużyli życie bardzo bliskiej mi osoby o kilka lat. Wszyscy są zaangażowani i oddani, wspominam dobrze.
  • Odpowiedz
@Shusey: aaaa to prawda, kiedyś korzystałam z luxmedu i kojarzę taką opcję! sprawdzę, jaki profesor współpracuje z wrocławskim luxmedem. dzięki za info, w tym całym zamieszaniu to człowiek o podstawowych rzeczach zapomina.
  • Odpowiedz
@zlowroga_ostryga: Niestety nie pamiętam jak się Pan nazywa, wiem, że przyjmuje prywatnie w Tomaszowie Mazowieckim i pracuje właśnie na chorobach p----i i onko chirurgi w Matce Polce. Z innych polecanych, to Gliwice - z ciężkiego przypadku siostrę kumpla wyciągneli i cieszy się życiem do dziś :)
  • Odpowiedz