Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 104
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Rruuddaa jak sprawić żeby kobieta w czasie stosunku krzyczała?

Wyciągnąć penisa i wytrzeć w firankę ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

Rozumiem, że tutaj efekt będzie jeszcze bardziej spotęgowany?

A tak serio to naprawdę sprawia że kobiety czują się lepiej?
  • Odpowiedz
@Rruuddaa: ten tydzien moze poltora to jest do przezycia bez seksu ale tabletki antykoncepcyjne to zło. W sumie wiem jak juz dziala, w sumie wtedy juz nie ma calkiem seksu... b9 nie ma ochoty... przed tabletkami owa byla, lecz wieczny strach ze zajdzie w ciaze mimo prezeratywy i uwagi na koncu. A nie rzuci bo ma lekki okres i juz nie umiera z bólu.
Oczywiście różne przyjemności typu kolacja, wspolna
  • Odpowiedz
@NUkz Przykro, że tak u was jest ale jeśli różowa chce brać tabletki a te obniżają libido to może spróbować innych. Ja jestem przykładem na to że biorę tabletki dwa lata i brak u mnie jakichkolwiek skutków ubocznych. Kwestia dobrania tabletek
  • Odpowiedz
@jahcekomunalne Naprawdę mam wrażenie że niektórzy myślą że jak kobieta ma okres to jak stanie bez włożonego tamponu to nagle zacznie z niej lecieć krew strumieniem tak jak przewrócić odkręconą wodę do góry nogami.
Podczas seksu facet jest w kobiecie więc to w jakiś sposób uniemożliwia wydostanie się krwi na zewnątrz tyle że zakrwawione będzie wszystko jak w scenie w horrorze. Trochę poleci bo jednak jest jakiś ruch ale to dosłownie
  • Odpowiedz