Wpis z mikrobloga

Czołem mirko! Będziemy w kolejnych miastach i z tej okazji kolejne #rozdajo Hulajnogi Xiaomi m365 PRO od hulajnoginadoby.pl na weekend. ;)

U nas wynajmiecie hulajnogi elektryczne na doby. Działamy w #wroclaw, a już w sierpniu w 3 kolejnych miastach #warszawa #radom #zamosc. Zapytacie dlaczego te miasta?

- Warszawa - blisko do Radomia
- Radom - dobra infrastruktura, prężnie działające lotnisko, a w planach port
- Zamość - po drodzę do Radomia jak ktoś jedzie z Hrubieszowa

fb: Hulajnogi na doby

Na wykopie mamy tag #hulajnoginadoby

Zasady
1) Zielonki biorą udział (konta przed opublikowaniem)
2) Plusy zbieramy do końca środy 14.08.19r.
3) Losowanie w czwartek!

#hulajnogi #xiaomi
  • 36
@hulajnogi-na-doby: Zawsze jak mam do czynienia ze startupami to zastanawiam się czy założyciele albo raczej CEO xd serio myślą, że coś na tym zarobią,

Wykładacie kasę z własnej kieszeni czy wkręciliście jakiegoś inwestora żeby się pozbył trochę hajsu?

Żeby nie było, że tak gadam z czapy to siedziałem chwile w środowisku i tłumaczyłem ceo podstawy prawa i podatków i robiliśmy kalkulacje opłacalności, sam też współtworzyłem startup, tylko jak mówiłem od razu,
@janpaczulski: W Zamościu jest wbrew pozorom całkiem sporo turystów, mieszkałem tam 3 lata. W zeszłym roku w sezonie przewinęło się coś koło 300tys. Poza tym start upy z założenia nie mają zarabiać na już, to biznesy z których przychodu oczekuje się dopiero po kilku latach. Dodatkowo jeśli stoi za tym duży inwestor to na pewno bierze pod uwagę, że połowa start upow upada w pierwszym roku działalności i wlicza to sobie
@hulajnogi-na-doby: Troszkę drogawo :D

Ceny za użytkowanie różnią się w zależności od modelu hulajnogi. Podstawowy model na 24 godziny wynosi 59 zł, zaawansowany o 10 zł więcej, a cena spada wraz z długością wypożyczenia, by już przy 6 dniach doba wyniosła tylko 39 zł. Modele hulajnóg różnią się parametrami technicznymi oraz zasięgiem. Maszyny będą dostarczane naładowane, a razem z nimi klient otrzyma też ładowarkę. Płacimy przez internet.


źródło: https://www.dziennikwschodni.pl/zamosc/w-zamosciu-wypozyczysz-hulajnoge-elektryczna-nie-na-minuty-ale-na-doby,n,1000248187.html
@janpaczulski: Cześć, dzięki za komentarz.

Oczywiście, jak każde przedsiębiorstwo/startup powstaliśmy po to, aby zarabiać. Nie mamy milionów jak lime, hive,czy bird, ale nie uważamy też, że jest to nasza bezpośrednia konkurencja. Sami korzystamy z hulajnóg na minuty i super, że je mamy w dużych miastach. Ale ten model ma wady/braki, których sami jako użytkownicy doświadczamy stąd hulajnoginadoby.pl.

Widzimy to jak poniżej i nie jest to tajemnica przedsiębiorstwa, a wręcz przeciwnie, bo