Wpis z mikrobloga

  • 140
Wygląda jak gówno, a brzmi jeszcze lepiej — parafrazując klasyka.
Ta z pozoru bezkształtna, polimerowa masa o znajomym kształcie z obsydianową piramidką na czubku to stworzony przez SETKĘ NAJLEPSZYCH GENIUSZY NA ŚWIECIE tweak, który pomoże Ci wnieść do systemu co tylko zechcesz. Producent naprawdę twierdzi na stronie, że Obscurum (bo tak się to coś nazywa) stworzyła setka najlepszych geniuszy na świecie.
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Wyobrażacie to sobie?
-Halo, Mensa? Proszę z setką najlepszych, mam audiofilski klocek do zrobienia.
-Się robi!
W naszym wspaniałym kraju takie praktyki reklamowe są zabronione, ale jak już kładziesz kupę na wzmacniaczu, to myślę, że Ci to nie przeszkadza.
Nie jest to dociążenie, bo waży tylko 350 gram, Obscurum trzeba położyć w dowolnym miejscu dowolnego elementu toru audio lub video. Efekt będzie zdumiewający:

Wewnętrzne detale wyskoczą z kruczoczarnego tła, co może być przerażającym doświadczeniem. Wierzchnia warstwa muzyki jest bardzo czysta i transparentna, jak przy naszych najbardziej analitycznych tweakach, ale nieprawdopodobna warstwowość Obscurum pozwoli Ci usłyszeć nawet najgłębsze detale. Na rynku Hi-Fi jest mnóstwo produktów, które przedzierają się przez wierzchnią warstwę tylko po to, żeby podkreślić wewnętrzne detale, co czyni je głębokimi, ale płaskimi


Czo xD

Czasami mam wrażenie, że opisy sprzętu Hi-Fi są pisane na podobnej zasadzie, jak horoskopy.

Za tę kupę trzeba zapłacić 2000$
Cena okazyjna jak za zbiorową pracę tak wielu światłych umysłów. Ale o tym aspekcie więcej wieczorem xD

#heheszki #audiovoodoo
Tag autorski - #tonskladowy
Roszp - Wygląda jak gówno, a brzmi jeszcze lepiej — parafrazując klasyka.
Ta z pozoru...

źródło: comment_cZzND0WpcbgFrQvlugq1AnJt8uwAdhoZ.jpg

Pobierz
  • 21