Wpis z mikrobloga

Moja prywata: Osobiście nie popieram cyrku obwoźnego jeżdżącego na każdy marsz równości i sam w takim uczestniczyć nie będe (tak samo jak w żadnym nacjonalistycznym z 11.11 włącznie). Każdy ma prawo do godności i szacunku ale niech sam obnosi się z godnością i szacunkiem :) No i niech nikt nikomu nie zagląda do łóżka ale zarazem niech nikt sie nie chwali publicznie co i z kim w tym łóżku robi.
A prawacy niech nie zwalają win za wszystkie nieszczęścia swoje i świata na osoby homoseksualne.
#lgbt #milosc #marszrownosci #seks #sex #lewica #polityka #razem #partiarazem #polityka #homoseksualizm #heteropropaganda
s.....0 - Moja prywata: Osobiście nie popieram cyrku obwoźnego jeżdżącego na każdy ma...

źródło: comment_302k8hxnIfhJlzPMcFRx6cYid5VmAFS2.jpg

Pobierz
  • 14
No i niech nikt nikomu nie zagląda do łóżka ale zarazem niech nikt sie nie chwali publicznie co i z kim w tym łóżku robi.


@snusmumriken90: Jeśli ktoś komuś zagląda do łóżka, narusza jego wolność i godność. Jeśli ktoś "sie nie chwali publicznie co i z kim w tym łóżku robi" (pomijam już to, że nie na tym polegają marsze równości), realizuje swoje własne prawo do wolności. Wypowiedzi. Taka różnica.
@Andreth: znana. Ale chodzeniem i krzyczeniem nic, kompletnie nic sie nie zdziała. Ja jestem antyteistą, antyklerykałem i chce świeckiego państwa ale na żadne marsze czy dnie świeckości nie chodze bo to tylko mentalna masturbacja i poklepywanie się po plecach. No i każdego w sumie piepszą moje poglądy więc po co je ogłaszać na ulicy? Tylko przy urnie mogę coś zdziałać. Albo samemu zostać kimś wpływowym, mającym jakikolwiek wpływ.
@snusmumriken90: Aby ci, których wybierasz przy urnie, zagłosowali po myśli LGBT, konieczne jest społeczne poparcie dla sprawy. Inaczej się będą bać utraty władzy.

Poparcie się kreuje m.in. poprzez marsze, o których jest głośno.

Jeśli uwierzyleś, że marsze działają w tym obszarze kontrskutecznie, to padłeś ofiarą prawackiej manipulacji. Korelacja między marszami a poparciem dla LGBT i idącymi za tym reformami jest wyraźna.

Nie mówiąc już o tym, że komfort życia osiąga się
@koroluk: wizerunkowo Marsze Równości nie są krystalicznie. Mieszkańcy tych miast mają tego po prostu dość. Myślisz że postronni obywatele Białegostoku przychylniej spojrzeli na społeczność LGBT po tym #!$%@? miasta mimo że to narodowcy wyklęci byli prowodyrami zajść i oprawcami?
Gdzie marsz to policja musi zjechać z całego województwa. A pisiory zdobędą większość konstytucyjną i zakażą takich marszów i tyle sobie pokrzyczycie a moje marzenia o świeckim państwie legną w gruzach (
Ale chodzeniem i krzyczeniem nic, kompletnie nic sie nie zdziała.


@snusmumriken90: A taktyka to jest zupełnie inna sprawa. Uważam, że nie masz racji i są na to dobre argumenty historyczne, ale nie mam w tej chwili czasu na dłuższą dyskusję. Jeśli natomiast godzisz się, że wolność wypowiedzi i zgromadzeń jest podstawowym prawem obywatelskim (nawet jeśli ci się te wypowiedzi i zgromadzenia z jakiegoś powodu osobiście nie podobają), to mamy o czym
@Andreth: @koroluk: wiem że na marszu jest pokojowo i spokojnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Aczkolwiek mierzi mnie to że za dużo jest tam ludzi walczących z całym światem. Jak Ci wychodzący z sali na tym filmiku --> https://youtu.be/Geh8bhiGQXU

No i faceci przebierający się za kobiety i malujący jak kobiety mogliby sobie to odpuścić i zostawić w domu te upodobania bo to ani naturalne ani mądre (