Wpis z mikrobloga

@TheArrow: z tym Jevticiem to nie wiem, różne rzeczy słyszałem w tym od znajomej, która przez jakiś czas była z nim w związku. Wokół niego się pojawiło dużo "trudnych" ludzi, a że on sam potrafił np. w niedzielę po meczu od razu iść w tango to mogło się tak skończyć.
@Adams_GA: bramkarz może inaczej się prowadzić niż zawodnik z pola.
to co najwyżej odbije się na nim w późniejszym wieku kiedy będzie chciał kontynuować karierę, ale już ciężko będzie utrzymać forme
@PeterFile: tzn no częściowo się mogę zgodzić, taki kebab nie odbije się na nim tak bardzo jak zawodnik z pola. ALE, może źle wpłynąć na jego formę fizyczną, szybkość, zwrotność etc. a po drugie pokazuje pewien mental.
@Adams_GA: rozumiem. z umiarem wszystkim wszystko wolno, jednak widać podejśćie takiego typa do zawodowej piłki. gdyby robił zajebiste wyniki to niech się prowadzi jak chce, lecz jednak gość jest w hui anonimowy bez wielkiego skilla i takie cyrki #!$%@?, gdzie podejrzewam jest miejsce do poprawy to jest średnio dopuszczalne, aczkolwiek eklapa jest specyficzną ligą gdzie naprawdę trzeba się postrać żeby wypaść z formy xD

kto go zatrudnił? kto go zaklepał? kto
kto go zatrudnił? kto go zaklepał? kto go rekomendowa? przecież sprawdzali jak się prowadzi? a może i nie? z youtuba go wzięli?


@PeterFile: Rząsa niby. Tylko wiesz, on też przychodzi z jakiegoś dupoklubu w Holandii, z małej mieściny żeby zaraz mu Poznań do łba nie uderzył.
@Adams_GA: to trzeba wszystko starać się przewidzieć. sprowadzając typa na wysoki kontrakt, za jakieś tam pieniądze trzeba wykuczyć do minimum szanse wpadki.

z drugiej strony jak nie robi baboli co mecz to po co się gościa czepiać?
z drugiej strony jak nie robi baboli co mecz to po co się gościa czepiać?


@PeterFile: no nie wiem, póki co to on dla mnie jest jednym z najsłabszych bramkarzy w ESA. Świetnie gra nogami, ale jak tylko coś w niego leci to trzeba wyciągać różaniec.
rozumiem. z umiarem wszystkim wszystko wolno, jednak widać podejśćie takiego typa do zawodowej piłki. gdyby robił zajebiste wyniki to niech się prowadzi jak chce


@PeterFile: jakby miał zajebiste podejście to by nie wylądował w eklapie