Wpis z mikrobloga

cześć i czołem
mam do was sprawę , otóż chciałem dowiedzieć się kilku rzeczy nt.MDMA w krysztale
1. jak byście opisali banię po tym? najlepiej jak najbardziej szczegółowo :)
2. jakie sa wtedy oznaki zewnętrzne czy np tak jak po pixie szczekoscisk,czy może nie da się rozpoznać osoby pod wpływem?
3.ile godzin trwa Bania? w całości. I czy ma jakieś działanie po, typu jakis zjazd?
4. jaka dawka na 1 raz( i Wogole z narkololo) żeby nie przedawkować ani żadne takie rzeczy?
w jaki sposób można to w ogóle spożyć? zjeść Kryształ xD? czy trzeba wciągać nosem(oby nie)
Mam nadzieję ze ktoś spoko się znajdzie do odpowiedzi, zajebiście by było.

#narkotykizawszespoko #mdma #krysztal
  • 7
@al0al0: 2. Szerokie źrenice. Może się platac w rozmowie, mielic mordą, żuc gume natretnie, pić dużo wody. 4. Doustnie. 1. Znajdziesz efekty łatwo na na internecie. Dawkowanie i długość działania znajdziesz jak wpiszesz drug tripsit mdma w internecie też.
@al0al0: 1. Ja banie miałem taką że czułem sie jak po heroinie xD ledwo chodzilem i mieliłem mordą. A moj ziomek wystrzelony był i poleciał tanczyc. Ja chyba przedawkowalem albo mam jakis #!$%@? mozg. 2.Szczekoscisk i #!$%@? oczy. Ja oddychalem jakbym mial depresje oddechowa. 3. Nie wiem ile godzin trwalo bo to bylo na woodstocku i tam czasu nie licze. Ale zjazdu nie ma. Normalnie mozna spac i jesc. 4. Ja
@al0al0: 4. Rozpuszczone w wodzie wchodzi najlepiej. I w sumie chyba tak można najłatwiej dawkować bez wagi. Rozpuszczasz np. 1g w 250ml wody i otrzymujesz roztwór o stężeniu 4mg/ml. Tylko nie #!$%@? się z matematyką bo albo słabo klepnie, albo z butów #!$%@? ( ͡~ ͜ʖ ͡°)