Wpis z mikrobloga

@ibilon: Bo z ich wieloletniego aktywizmu i orientacji wyłoniła się patologiczna sub-kultura. Tak samo było z kulturą Sebiksów z blokowisk, którzy ze swojego statusu nizin społecznych i patologicznego środowiska stworzyli tożsamość blokersa. Preferencja seksualna nie wpływa w żaden pozytywny, ani negatywny sposób na wartość człowieka i jest rzeczą marginalną. Rozumiem pochody hodowców rzepaku, jakby im się hodować rzepaku, ale jakie znaczenie ma rodzaj twoich plonów w codziennym życiu poza kwestiami
  • Odpowiedz
@JLSZ: uwaga, uwaga - zaraz będzie taki "intelektualny" fikoł @Kjedne że należy się odsunąć na min. 10m żeby nie oberwać obcasem ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@HarvestinSeason: nie jest to win win, ponieważ to precedens uznania legislacyjnego szczególnych przywilejów tylko ze względu na preferencje seksualne - co jest pierwszym krokiem do dalszych zmian tylko i wyłacznie pod mianownikiem wkładanai ptaka w taką a nie inną dziurę. Doskonale wyjaśnił to prof. Marek Chodakiewicz przy wykładzie dotyczącym jego ostatniej książki pt. Cywilizacja śmierci.

Jeżeli uznasz że przywileje należą się tylko za zboczenie od normy to powstaje zupełnie nowa
  • Odpowiedz
@ArpeggiaVibration: Dlaczego cały czas wspominasz o „wkładaniu ptaka”? Jak rozmawiasz o swoich związkach to tez cały czas mówisz o seksie? Coś dziwnie postrzegasz związki innych ludzi, skoro skupiasz się tylko na stosunkach.
  • Odpowiedz
@JLSZ: U podstaw idei małżeństwa kryje się zdolność do prokreacji. Super, że cywilizacja potoczyła się tak, że na tej bazie buduje się przyjaźń i wspólnotę materialną. Nie zmienia to jednak oczywistego biologicznego faktu jaki stoi za praktyczną genezą tego rodzaju relacji ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@JLSZ: Jeżeli związek homoseksualistów nie różni się niczym to dlaczego robią z tego wielkie halo i łączą się z najgorszymi zbokami perwersami i robią z tego wyzwolony seksualnie komunistyczny kolektyw? Otóż dlatego właśnie że nie kręci się wogół związków tylko rewolucji seksualniej - czyli w skrócie o to gdzie kto wkłada ptaka. Jeszcze raz polecam wykład oraz publikacje o rozwinięciu 'osiągnięc' Marquisa de Sade przez komunistów w XX wieku przez
  • Odpowiedz
@4tek: Ale po co te analne fiksacje? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie wiem, ja się nie interesuje gejowskim seksem (w przeciwieństwie do wielu obecnych na wykopie ludzi), ale podejrzewam, ze nie każdy z nich uprawia seks analny.
  • Odpowiedz
@ArpeggiaVibration: No ja tam nie wiem, filozofii w buduarze raczej komuniści nie praktykowali. Chyba. ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Z kim łącza się homoseksualiści? Z najgorszymi zbokami? Kim? Proszę konkretnie, a nie o jakichś marksistowskich wymysłach, które nigdy nie istniały.
  • Odpowiedz
@JLSZ: Przedewszystkim chodzi mi o wciskanie kitu że wszyscy homoseksualiści nawet ci poczciwi są z komunistycznego ruchu sodomitów. Tak samo jak feministki to nie wszystkie kobiety, związki zawodowe to nie wszyscy pracownicy tak samo LGBTQWERTYABCDEFGplus to nie homoseksualiści.
  • Odpowiedz