Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dobra, to idzie do Was spod tagu #przegryw, bo jak patrzę na te Wasze biadolenie jak to Wam w życiu źle bo rodzice, bo "koledzy" w szkole, bo to bo tamto to mi wszystko opada.

Skończcie:
- Obwiniać cały świat o swoje niepowodzenia, szczególnie ludzi, którzy już nie mają wpływu na Wasze życie. Jesteście dorośli, możecie świadomie zmieniać siebie i swoje otoczenie. Więc korzystajcie z tej możliwości, do diabła
- Pierdzielić farmazony, że macie krzywy ryj. Nie musicie mieć kwadratowego ryja i boskiego ciała żeby znaleźć dziewczynę. Mało tego, laski które lecą na wygląd czy hajs zwykle są puste i "na raz", same się nie szanują. Naprawdę na takiej relacji Wam zależy, idioci?
- Użalać się nad sobą. W czasie, który marnujecie na tym użalaniu się, moglibyście się czegoś nauczyć, rozwinąć się w jakimś kierunku albo po prostu zrobić milion bardziej pożytecznych rzeczy
- Walić konia jak opętani. NoFap naprawdę potrafi zdziałać cuda, tylko trzeba mieć do tego dobre nastawienie i wiedzieć, że NoFap sam w sobie nie jest jakimś magicznym narzędziem, które zmienia wszystko i daje super moce. Ale może pomóc i to bardzo przy wychodzeniu z tego tzw. przegrywu...

Zrozumcie:
- Że naprawdę wartościowe kobiety mało obchodzi, czy macie kwadratową szczękę, sześciopak na brzuchu, czy ile macie zer na koncie. To co się liczy, to Wasz nastawienie do życia. Uśmiech, pewność siebie, którą MOŻNA WYPRACOWAĆ na każdym etapie życia i decyzyjność. Nawet Wy nie chcielibyście na dłuższą metę być z laską, która by ciągle tylko biadoliła, jak to jej źle i niedobrze i na każdą Waszą propozycję by wzruszała ramionami. Nikt nie chce zadawać się z przymułami i tak było, jest i będzie.
- Że jak się NAPRAWDĘ zakochacie, to w ocenie całego męskiego spi!@#$%^&ego towarzystwa Wasza dziewczyna może być 5/10, a Wy będziesz w niej 10/10. To naprawdę jest możliwe, tylko trzeba tego doświadczyć, a nie opierać swój światopogląd na wyssanych z dupy wyobrażeniach.

Zacznijcie:
- Cokolwiek się ruszać. Ćwiczenia wyzwalają endorfiny, które poprawiają samopoczucie, osły
- Lepiej się odżywiać. Naprawdę nie trzeba wydawać fortuny, by zrezygnować ze słodyczy czy słonych przekąsek albo przynajmniej mocno je ograniczyć. I wywalcie z diety mocno słodzone napoje, nawet nie wiecie, ile poprawia picie samej wody...
- Obracać się w innym towarzystwie. Liżecie sobie rowa każdego dnia z innymi "przegrywami" tylko się nakręcając i utrwalając sobie fałszywy obraz kobiet i świata. Ubzduraliście sobie, że kobiety to są tylko takie i takie i koniec, nic Was nie przekona że jest inaczej. Zamiast oglądać się za pustymi idiotkami, które po złapaniu frajera roztyją się z dnia na dzień i zaczną próbować się rządzić w związku, porozglądajcie się za naprawdę wartościowymi kobietami, a uwierzcie mi - takich jest cała masa. Tylko Wy tego nie widzicie, bo gdyby to do Was dotarło, zniszczyłoby to Wam tak latami układany obraz zepsutego świata, który się na Was uwziął.

Nie wiem, po jaką cholerę to napisałem, miałem trochę wolnego czasu i gdzieś w środku liczyłem chyba na to, że MOŻE do choć jednego barana coś trafi. Miłego wieczorku Mireczki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#oswiadczenie #stulejacontent #rady #zycie #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 41
@AnonimoweMirkoWyznania efekt echa jest to zjawisko, które polega na tym że ludzie dobierają się w grupy o wspólnych poglądach i zamykają się w swego rodzaju bańkach. Zachodzi tam pseudodyskusja, sami sobie dostarczają argumentów nie przyjmując do siebie słów ludzi z zewnątrz tym samym utwierdzając się w swoich poglądach. Tak samo działa Internet, proponuję i wyświetla rzeczy które nam podpasowują. Dlatego ja bym dorzucił tu jeszcze jako pierwszy krok przestanie obserwowania tego tagu
(Skończcie) Obwiniać cały świat o swoje niepowodzenia, szczególnie ludzi, którzy już nie mają wpływu na Wasze życie. Jesteście dorośli, możecie świadomie zmieniać siebie i swoje otoczenie.


@AnonimoweMirkoWyznania: jeśli nie zostałeś poprawnie zsocjalizowany w wieku szkolnym, to naprawa tego będzie wymagała lat pracy i ciągłego dostępu do ludzi zainteresowanych tym, żeby ci pomóc. Nie, zmieniać siebie możemy tylko w ograniczonym zakresie. Nie, zmiana otoczenia wymaga dostępności innych otoczeń, a skoro nigdy nie
@MUDAMUDAMUDA
Chciałem Cię wypunktować jak Ty to zrobiłeś wobec OPa, ale nie mam tyle czasu. Powiem tylko, że on ma niestety albo stety - rację. Odniosę się do jednego punktu:

do wypracowania pewności siebie jest potrzebna walidacja społeczna.


Tak i nie. Na pewno dużo ułatwia. I większość ludzi ma opartą pewność siebie właśnie o tak kruchy fundament. Natomiast prawdziwa pewność siebie płynie z wewnątrz, dopóki będziesz szukać akceptacji i aprobaty jako wypełnienia
gugus: Te twoje urojenia to twoje wlasne doswiadczenia, czy co? Jak nie to powiesz moze skad sobie wymysliles walenie x razy dziennie gruchy czy nadwage?

@poprostuzyj smieszne a zarazem bezczelne jest jak kobieta, ktora nic nie musi robic nas ocenia. Dostalas swojego faceta na tacy, to on do ciebie spermil, to on za ciebie placil, to on wszystko inicjowal. Wiec jestes jako kobieta ostatnia osoba, ktora ma prawo nas oceniac.

Zaakceptował: